Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з незаконним заборонним знаком.

1
13:10, 20.09.2024
Проблема з незаконним заборонним знаком.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я живу в приватному будинку, що знаходиться на вулиці, де недавно встановили заборонний знак "Рух заборонено". Як я зрозумів, він був встановлений міською владою для заборони проїзду великогабаритного транспорту. Але проблема в тому, що цей знак забороняє проїзд всього транспорту, включаючи моє авто. Тепер мені доводиться об'їжджати великий кусок дороги, щоб потрапити на свою власну вулицю. Я звернувся до міської влади з цим питанням, але мені сказали, що знак встановлений законно і я нічого не можу з цим зробити. Я намагався знайти законодавчі акти, які б регулювали це питання, але вони досить заплутані і не дають чіткого розуміння. Що я можу зробити в цій ситуації? Чи дійсно міська влада має право встановлювати заборонний знак без врахування інтересів мешканців вулиці? Які законодавчі акти регулюють це питання? Які кроки я можу зробити, щоб вирішити цю проблему? Чи є можливість звернутися до суду в цьому випадку? Які докази потрібні для цього?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:05, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації важливо розуміти, що встановлення дорожніх знаків, у тому числі заборонних, регулюється Правилами дорожнього руху України, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України № 1306 від 10 жовтня 2001 року. Згідно з цими правилами, встановлення знаків повинно відповідати певним вимогам, зокрема враховувати безпеку дорожнього руху та інтереси мешканців.

Відповідно до статті 6 Закону України "Про дорожній рух", органи місцевого самоврядування мають повноваження щодо організації дорожнього руху на своїй території, що включає можливість встановлення дорожніх знаків. Однак, такі рішення повинні бути обґрунтованими і не порушувати прав мешканців, зокрема права на вільний доступ до житла.

У вашому випадку є кілька шляхів вирішення проблеми:

1. **Офіційний запит**: Направте офіційний запит до міської ради з проханням надати обґрунтування встановлення знака "Рух заборонено". В запиті вимагайте пояснити, чи проводилися громадські обговорення або консультації з мешканцями перед встановленням знака.

2. **Звернення до уповноваженого з прав людини**: Якщо ваші права як мешканця порушені, ви можете звернутися до уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

3. **Судовий порядок**: Ви маєте право оскаржити рішення міської влади в судовому порядку. Для цього вам знадобляться докази, які можуть включати:
- Копії вашого листування з міською владою.
- Свідчення сусідів або інших мешканців вулиці.
- Фотографії знака та документальні підтвердження об'їзду.
- Інші матеріали, що підтверджують незручності або порушення прав.

4. **Альтернативні рішення**: Розгляньте можливість організації колективного звернення від мешканців вулиці. Колективні звернення можуть мати більший вплив на рішення місцевої влади.

5. **Адвокат або юридична консультація**: Зверніться за допомогою до адвоката або юридичної консультації для отримання більш детальної правової оцінки вашої ситуації та можливих шляхів вирішення.

Ці дії можуть допомогти вам захистити свої права та знайти справедливе рішення у вашій ситуації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы