Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Процесуальна головоломка: неправильне оформлення адміністративного протоколу

1
17:50, 20.09.2024
Процесуальна головоломка: неправильне оформлення адміністративного протоколу
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Маючи досвід водіїння більше 10 років, я ніколи не отримував штрафів за порушення правил дорожнього руху. Але нещодавно мені прийшов штраф за перевищення швидкості, яке було зафіксовано фото-відео реєстратором. Перевіривши інформацію, я виявив, що в адміністративному протоколі були допущені помилки: паспортні дані моєї особи були вказані неправильно, також була неправильно вказана модель мого автомобіля. Враховуючи ці обставини, я хотів би дізнатися, чи можу я вважати цей адміністративний протокол недійсним? Чи можу я відмовитися від сплати штрафу, мотивуючи це тим, що допущені помилки в адміністративному протоколі роблять його недійсним? Чи слід мені звернутися до суду з позовом про визнання адміністративного протоколу недійсним, або можливо, є більш простий спосіб вирішення цієї проблеми? Будь ласка, допоможіть мені розібратися в цій складній ситуації.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:42, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, коли в адміністративному протоколі вказані помилки, такі як неправильні паспортні дані чи модель автомобіля, це може бути підставою для оскарження такого протоколу. Відповідно до статті 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), протокол про адміністративне правопорушення повинен містити точні і достовірні відомості, зокрема, про особу, яка притягується до відповідальності, та обставини справи.

Якщо в протоколі є суттєві помилки, які можуть вплинути на встановлення особи порушника або обставини правопорушення, це може бути підставою для визнання протоколу недійсним. Ви маєте право звернутися до органу, який виніс постанову про накладення штрафу, з заявою про перегляд справи та виправлення помилок.

Якщо орган, що виніс постанову, відмовить у задоволенні вашого звернення, ви можете оскаржити постанову в судовому порядку. Відповідно до статті 288 КУпАП, постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена у суді в порядку, встановленому законом.

Більш простим способом вирішення цієї проблеми може бути звернення до органу, що виніс постанову, з проханням переглянути справу. Якщо це не дасть результату, наступним кроком буде судове оскарження. Важливо, щоб ви діяли вчасно, оскільки оскарження постанови має бути здійснено в межах строків, встановлених законодавством.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы