Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!
Юридична Консультація по административному праву

Юридична Консультація з адміністративного права

Юридична консультація з адміністративного права має на меті прояснити ситуацію в галузі права, яка регулює відносини соціуму, як громадянина певної країни, і органів державного управління, як структури, яка носить управлінський характер, тобто адміністративний, звідки й назва.

Скажімо по іншому: отримавши консультацію з адміністративного права, Ви зможете чітко розрізняти, де місцеві та загальнодержавні виконавчі влади порушують або не порушують норми, покладені на них законодавчою владою. Таким чином, громадянин України (а також нерезиденти країни, але особи, які перебувають на її території) зможе чітко виконувати свої обов'язки перед іншими громадянами України, тобто бути рівноправним з іншими громадянами, при цьому не втрачаючи свої особисті свободи, гарантовані державою. Іншими словами, юридична консультація з адміністративного права дозволить спілкуватися на рівних з будь—якими органами виконавчої влади, не втрачаючи власної гідності в боротьбі з свавіллям чиновників.

Консультація юриста з адміністративного права вирішить такі завдання, як отримання патенту на торгівлю, дозволи на будівництво суспільно—корисних будівель (школи, бізнес—центри, стадіони тощо), а також явно вкаже на ті норми Закону, які влада не має права переступати, а останні вдають, що таких норм і немає зовсім!

Не намагайтеся вирішувати подібні питання самостійно. Так як безграмотно складений позов, або інший документ, ніколи не призведе до позитивного вирішення проблеми! А помилки виправляти набагато складніше. Довіряйте професіоналам, які вже не один день працюють на нашому сайті і зарекомендували себе як висококваліфіковані фахівці, які турбуються як про репутацію клієнта, так і про власну. До того ж на нашому сайті юридична консультація безкоштовна, а якщо Ви хочете отримати швидку відповідь на конфіденційне запитання (у тому числі: підготувати позов або інший юридичний документ тощо) та зберегти в таємниці від інших відвідувачів сайту подробиці відповідь, Ви можете замовити платну юридичну консультацію!


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы