Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

"Порушення правил дорожнього руху: що робити?

1
17:23, 25.09.2024
"Порушення правил дорожнього руху: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ситуація: Я, як водій автомобіля, отримав повідомлення про те, що мені складено протокол за порушення правил дорожнього руху. Проте, я вважаю це рішення необґрунтованим, оскільки вважаю, що правопорушення не було вчинено. Які права і можливості у мене є в цій ситуації? Чи варто оскаржувати протокол і як це зробити правильно згідно з вимогами адміністративного законодавства України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:41, 25.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У випадку, коли водій вважає протокол про адміністративне правопорушення необґрунтованим, він має право на оскарження цього рішення відповідно до законодавства України. Основні кроки та права водія в такій ситуації регулюються Кодексом України про адміністративні правопорушення (КУпАП) та іншими нормативними актами.

1. **Ознайомлення з протоколом**: По-перше, важливо уважно ознайомитися з протоколом, звернувши увагу на опис правопорушення, докази та свідчення. Це дозволить зрозуміти підстави, на яких ґрунтується рішення.

2. **Права водія**: Відповідно до статті 268 КУпАП, особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, має право ознайомлюватися з матеріалами справи, надавати докази, заявляти клопотання, користуватися юридичною допомогою адвоката та висловлювати свою позицію.

3. **Оскарження протоколу**: Водій має право оскаржити протокол у десятиденний строк з дня його отримання. Оскарження може бути подано до керівника органу, посадовою особою якого складено протокол, або до суду. Це передбачено статтею 287 КУпАП.

4. **Процедура оскарження у суді**: Якщо ви вирішите оскаржити протокол у суді, вам необхідно подати адміністративний позов до місцевого загального суду за місцем проживання або за місцем вчинення правопорушення. У позові слід викласти обґрунтування своєї позиції, зазначити порушення, які, на вашу думку, були допущені при складанні протоколу, та додати докази, що підтверджують вашу невинуватість.

5. **Збір доказів**: Для успішного оскарження важливо зібрати всі можливі докази, що підтверджують вашу позицію. Це можуть бути свідчення свідків, записи з відеореєстраторів, експертні висновки та інші матеріали.

6. **Консультація з адвокатом**: Звернення до фахівця з адміністративного права може значно допомогти в підготовці до захисту ваших прав, оскільки адвокат може надати професійну оцінку ситуації та допомогти з підготовкою документів.

Оскарження протоколу — це ваше право, і якщо ви впевнені у своїй правоті, варто скористатися цими можливостями, дотримуючись встановлених законодавством процедур.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы