Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Спори з органами влади через незаконні рішення.

1
03:01, 21.09.2024
Спори з органами влади через незаконні рішення.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я - власник невеликого приватного підприємства в Україні, яке було засновано ще в 90-х роках. За останній рік я зіткнувся з рядом проблем, пов'язаних з діями місцевого органу виконавчої влади. Цей орган прийняв ряд рішень, які, на мою думку, є незаконними та неправомірними. Вони суттєво обмежують мою господарську діяльність і призводять до значних фінансових втрат. Наприклад, вони змінили межі моєї земельної ділянки без будь-якого попередження та узгодження, а також ввели додаткові обмеження на використання моєї власності. Я вже звертався до вищих органів влади, але вони відмовились розглядати мої скарги, посилаючись на недостатній обсяг доказів. Я також намагався звернутися до суду, але моє звернення було відхилено через відсутність юридичних підстав для відкриття провадження. Моє питання полягає в наступному: які юридичні кроки я можу вжити для захисту своїх прав і законних інтересів в цій ситуації? Які документи і докази я повинен надати для того, щоб мої скарги були розглянуті належним чином? Чи існують спеціальні процедури для оскарження незаконних рішень органів виконавчої влади? Які норми адміністративного права України регулюють ці питання?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:18, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, в якій ви опинилися, існує декілька юридичних кроків, які можна вжити для захисту ваших прав і законних інтересів. Перш за все, важливо зібрати всі наявні докази, які підтверджують ваші твердження про неправомірні дії органу виконавчої влади. Це можуть бути документи, що підтверджують вашу власність на земельну ділянку, кореспонденція з органами влади, фотографії, свідчення свідків тощо.

1. **Адміністративне оскарження**: Згідно з Законом України "Про звернення громадян" (стаття 14), ви маєте право звернутися з письмовим зверненням до органу виконавчої влади, що прийняв оскаржуване рішення, або до вищого органу. У вашому зверненні повинні бути чітко викладені суть питання, порушені права, а також вимоги щодо їх відновлення.

2. **Судове оскарження**: Ви маєте право звернутися до адміністративного суду з адміністративним позовом про визнання рішення, дії або бездіяльності органу виконавчої влади протиправними та їх скасування. Відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України (КАСУ), стаття 5, кожна особа має право на судовий захист своїх прав і свобод від порушень з боку органів влади.

3. **Звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини**: Якщо ви вважаєте, що порушено ваше право на справедливий розгляд справи, ви можете звернутися до Уповноваженого з прав людини, який має право здійснювати перевірки дотримання прав людини органами влади.

4. **Звернення до Антикорупційних органів**: Якщо ви підозрюєте, що дії органу виконавчої влади були вчинені з корупційними мотивами, ви можете звернутися до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) або до інших відповідних антикорупційних органів.

Для успішного оскарження рішень органів влади важливо надати якомога більше доказів. Це можуть бути:
- Документи, що підтверджують ваше право власності або користування земельною ділянкою.
- Будь-яка офіційна кореспонденція з органами влади.
- Експертні висновки, якщо такі є.
- Свідчення свідків, які можуть підтвердити ваші твердження.

Варто також звернути увагу на строки подання скарг та позовів, які визначені КАСУ (стаття 122). Зазвичай, строк звернення до суду становить шість місяців з моменту, коли ви дізналися про порушення своїх прав.

Таким чином, для захисту своїх прав ви можете використовувати як адміністративні, так і судові механізми. Рекомендується також отримати юридичну консультацію для підготовки документів та формулювання позовних вимог.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы