Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадщина: чи можу я успадкувати майно, яке було набуте за кордоном?

1
11:45, 04.10.2024
Спадщина: чи можу я успадкувати майно, яке було набуте за кордоном?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянка України, маю родича, який помер за кордоном, залишивши майно та спадщину. Чи можу я, як спадкоємець, успадкувати це майно та чи є необхідні дії юридичної природи, які маю виконати для легального отримання спадщини? Які міжнародні норми та українське законодавство регулюють такі ситуації? Будь ласка, надайте мені консультацію з цього питання.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:28, 04.10.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Як спадкоємиця, ви маєте право на успадкування майна, залишеного вашим родичем за кордоном. Для отримання спадщини необхідно виконати певні юридичні дії як за міжнародним правом, так і за українським законодавством.

По-перше, вам потрібно звернутися до нотаріуса в країні, де залишився спадок, для відкриття спадкової справи. Це може вимагати подання певних документів, таких як свідоцтво про смерть, документ, що підтверджує ваше право на спадщину (наприклад, заповіт або свідоцтво про народження), а також інші документи, які можуть вимагатися законодавством тієї країни.

В Україні спадкові відносини регулюються Цивільним кодексом України. Згідно з статтею 70 Конституції України, кожен громадянин має право на спадщину. Також стаття 1222 Цивільного кодексу України передбачає, що спадкоємцями можуть бути фізичні особи, які є в живих на момент відкриття спадщини.

Крім того, варто врахувати міжнародні договори, учасником яких є Україна. У випадку, якщо країна, де залишився спадок, є учасницею Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах, підписаної в Мінську 22 січня 1993 року, це може полегшити процедуру взаємного визнання та виконання рішень судів або інших компетентних органів.

Після вирішення питання за кордоном, для легалізації спадщини в Україні вам може знадобитися звернутися до українського суду для визнання та виконання рішення іноземного органу. Це регулюється Законом України "Про міжнародне приватне право" і Цивільним процесуальним кодексом України.

Важливо також звернути увагу на можливі податкові зобов’язання, пов’язані з отриманням спадщини. Згідно з Податковим кодексом України, спадкоємці повинні декларувати отримані доходи від спадщини, якщо це передбачено законодавством.

Рекомендується звернутися до компетентного юриста або нотаріуса для отримання детальної консультації та супроводу в процесі оформлення спадщини.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы