Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона професійної діяльності: проблема адміністративної відповідальності

1
23:05, 20.09.2024
Заборона професійної діяльності: проблема адміністративної відповідальності
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як особа, яка здійснює предпринимательскую діяльність без створення юридичної особи, стикнувся з непередбаченою ситуацією, коли мені було накладено адміністративний штраф та призупинено діяльність на півроку через вчинення адміністративного правопорушення. Я вважаю, що така міра покарання є надмірною і несправедливою, адже адміністративна відповідальність повинна бути пропорційною вчиненому правопорушенню. Мене цікавить, чи є така санкція, як заборона здійснення професійної діяльності, відповідною суті вчиненого адміністративного правопорушення? Чи не суперечить вона принципу пропорційності покарання? Які юридичні кроки я можу здійснити для відновлення своїх прав? Чи можу я оскаржити рішення про накладення адміністративного штрафу і заборони здійснення професійної діяльності? І якщо так, то як це варто зробити, на що звернути увагу та які є строки для оскарження?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:33, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

В Україні питання адміністративної відповідальності, включаючи накладення штрафів та заборону на здійснення підприємницької діяльності, регулюється Кодексом України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Відповідно до статті 33 цього кодексу, при накладенні адміністративного стягнення повинні враховуватись характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, а також обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

Заборона на здійснення певної діяльності може бути застосована як додаткове адміністративне стягнення у випадках, прямо передбачених законодавством. Важливо оцінити, чи є така санкція пропорційною та відповідною суті вчиненого правопорушення.

Щодо принципу пропорційності покарання, Конституція України (стаття 8) гарантує, що права і свободи людини та громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією та законами України. Це означає, що будь-які обмеження повинні бути обґрунтованими та співмірними.

Якщо ви вважаєте, що накладене стягнення є несправедливим або непропорційним, ви маєте право оскаржити рішення органу, який його виніс. Згідно зі статтею 288 КУпАП, рішення про накладення адміністративного стягнення може бути оскаржене протягом десяти днів з дня його винесення. Оскарження можливо через подання скарги до вищого органу (вищої посадової особи) або шляхом звернення до суду.

У процесі оскарження варто звернути увагу на:

1. Наявність доказів, які підтверджують невідповідність покарання суті правопорушення.
2. Обґрунтування непропорційності застосованих санкцій.
3. Дотримання процесуальних норм під час розгляду справи про адміністративне правопорушення.

Також важливо підготувати письмову скаргу, в якій детально викласти всі обставини справи, ваші аргументи та посилання на відповідні норми законодавства.

Судовий розгляд може бути додатковим способом захисту ваших прав, якщо адміністративний орган не задовольнить вашу скаргу. В такому випадку, враховуючи складність справи, можливо, доцільно звернутися за правовою допомогою до юриста.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы