Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Ускладнення процесу отримання дозволів на будівництво

1
12:16, 22.09.2024
Ускладнення процесу отримання дозволів на будівництво
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я вже декілька років веду свій малий бізнес в сфері будівництва у місті Львів. Нещодавно мне здалося, що процес отримання дозволів на будівництво став набагато складнішим, адже нам треба пройти через низку державних органів, але водночас ми бачимо, що деякі компанії отримують дозволи швидше та легше. Також є проблеми з нашим поточним проектом, який вже був затверджений, але зараз місцевий радник вимагає провести додаткові екологічні оцінки, що вимагають великих витрат та часу. Ми вже інвестували багато ресурсів у цей проект, але зараз здається, що ми можемо його втратити. Окрім того, в нас є інші проблеми, наприклад, невідповідність наших будівель вимогам безпеки пожежі, хоча ми виконуємо всі вимоги кодексу. Таким чином, я хочу зрозуміти, чи існують у адміністративному праві України можливості для захисту наших інтересів у таких ситуаціях? Які юридичні кроки ми можемо здійснити, щоб забезпечити наші права та прискорити процес отримання дозволів? Чи можемо ми використовувати судові механізми для захисту наших інвестицій у проект? Як нам краще вирішити ці питання, враховуючи специфіку адміністративного права в Україні?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:36, 22.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

В Україні існує кілька механізмів захисту ваших прав у сфері будівництва та вирішення проблем, пов'язаних з адміністративними процедурами. По-перше, процес отримання дозволів на будівництво регулюється Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" та іншими нормативними актами, такими як ДБН (Державні будівельні норми). Якщо ви вважаєте, що дії державних органів є незаконними або необґрунтованими, ви маєте право оскаржити їх в адміністративному порядку або через суд.

Щодо вимог про додаткові екологічні оцінки, зверніть увагу на Закон України "Про оцінку впливу на довкілля". Якщо ваш проект вже був затверджений, і нові вимоги не є обґрунтованими змінами у законодавстві, ви можете оскаржити ці вимоги в суді. Важливо перевірити, чи зміни в законодавстві, які можуть вимагати додаткових оцінок, є дійсно обов'язковими для вашого проекту.

Стосовно невідповідності вимогам безпеки пожежі, якщо ви дотримуєтесь всіх вимог кодексу, але все ж стикаєтесь з проблемами, ви можете запросити незалежну експертизу для підтвердження відповідності. В разі незгоди з результатами перевірок ви також можете оскаржити їх результати в судовому порядку.

Оскарження дій або бездіяльності органів державної влади в суді здійснюється згідно з Кодексом адміністративного судочинства України. Ви маєте право подати адміністративний позов з метою захисту ваших прав та інтересів, оскарження рішень, дій чи бездіяльності державних органів.

Крім того, для прискорення процесу отримання дозволів рекомендується забезпечити чітке дотримання всіх вимог, належним чином підготувати всі необхідні документи, а також, за можливості, звернутися за консультаціями до фахівців у сфері будівельного права.

Звернення до суду або адміністративне оскарження можуть бути ефективними інструментами для захисту ваших інвестицій, однак варто враховувати тривалість таких процесів і можливість досягнення домовленостей на досудовій стадії. У будь-якому випадку, співпраця з кваліфікованим юристом, що спеціалізується на будівельному праві, може значно підвищити ваші шанси на успіх.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы