Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несправедливі штрафи від інспектора Державтоінспекції

1
19:35, 20.09.2024
Несправедливі штрафи від інспектора Державтоінспекції
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, що проживає на території нашої держави, вже тривалий час стикаюсь із недоліками в системі адміністративного правосуддя, що пов'язані з роботою Державтоінспекції. Як водій, я дотримуюсь всіх вимог Правил дорожнього руху, проте, на мою думку, був неправомірно оштрафований інспектором ДАІ, що застосував адміністративні санкції до моєї особи. Конкретно, справа полягає в тому, що мені було винесено адміністративний штраф за порушення, якого я не вчиняв. Зокрема, інспектор звинуватив мене у порушенні ПДР, нібито я проїхав на червоний сигнал світлофора. Однак на місці події не було встановлено жодних відеокамер, які могли б документально підтвердити це порушення. Я вважаю, що мої права були порушені, і мені було винесено штраф без належних доказів моєї вини. Тому я хочу поставити таке складне питання: які юридичні кроки я маю здійснити для того, щоб оскаржити рішення про накладення на мене адміністративного штрафу за порушення ПДР, якого не було? Чи варто залучати до цього процесу адвоката, або я можу самостійно представляти свої інтереси в адміністративному суді? Які докази я маю надати для того, щоб довести свою невинуватість у вчиненні зазначеного порушення, і які норми адміністративного права мені слід використовувати при цьому?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:45, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Для оскарження рішення про накладення адміністративного штрафу за порушення Правил дорожнього руху, якого ви не вчиняли, необхідно здійснити декілька юридичних кроків, відповідно до законодавства України.

По-перше, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення (КУпАП), ви маєте право оскаржити постанову про адміністративне правопорушення. Стаття 288 КУпАП передбачає, що скаргу на постанову можна подати протягом десяти днів з дня її винесення. Скаргу слід подати до вищого органу (посадової особи) або до суду, в залежності від того, хто виніс постанову.

По-друге, варто зібрати всі наявні докази, що підтверджують вашу невинуватість. Це можуть бути свідчення свідків, документи, які підтверджують ваше місцезнаходження в момент передбачуваного порушення, а також будь-які інші матеріали, що можуть бути корисні для справи. Згідно зі статтею 251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення можуть бути пояснення особи, яка притягується до відповідальності, та свідчення свідків.

Щодо залучення адвоката, це не є обов’язковим, але може бути корисним, особливо якщо ви не маєте достатнього досвіду в юридичних питаннях. Адвокат допоможе правильно сформулювати і подати скаргу, а також представити ваші інтереси в суді. Однак, ви можете самостійно представляти свої інтереси, якщо впевнені у своїх силах.

Варто також звернути увагу на статтю 268 КУпАП, яка гарантує вам право на захист, включаючи право подавати докази, заявляти клопотання, оскаржувати рішення органів (посадових осіб), що розглядають справу.

Загалом, для оскарження рішення слід керуватися положеннями КУпАП, а саме статтями 268, 288, 251, а також іншими нормами, що регулюють адміністративний процес. Це допоможе вам ефективно захистити свої права і довести відсутність порушення з вашого боку.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы