Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спори з органами влади: шляхи вирішення

1
19:04, 22.09.2024
Спори з органами влади: шляхи вирішення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Порушуючи тонкий баланс між забезпеченням громадського порядку і забезпеченням основних прав громадян, адміністративне право в Україні стає полем для багатьох спорів і конфліктів з органами влади. Зіткнувшись з такою ситуацією вперше, я стикаюсь з рядом питань, відповіді на які можуть бути неповними або спотвореними без професійної юридичної допомоги. Моя проблема полягає в тому, що я потрапив в складну ситуацію з місцевими органами влади, які, на мою думку, зловживають своїми повноваженнями. Як громадянин України, я маю право на справедливе розглядання моєї справи, але процесуальні нюанси адміністративного права роблять це вкрай складним. Яким чином я можу захистити свої права в такій ситуації? Чи можемо ми викликати дії органів влади в судовий порядок з метою перевірки їх законності? Які кроки потрібно зробити для цього, і які юридичні наслідки можуть бути для мене як для особи, яка веде спір з органами влади? Чи можуть вони використати своє положення, щоб ускладнити мою ситуацію або вплинути на рішення суду? Це лише деякі з питань, які я хотів би поставити перед юристом, спеціалізованим у сфері адміністративного права в Україні.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:23, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні захист прав громадян від можливих зловживань з боку органів влади забезпечується, зокрема, через адміністративне судочинство. Відповідно до статті 55 Конституції України, кожен має право на оскарження в суді рішень, дій або бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Процедура оскарження рішень органів влади регулюється Кодексом адміністративного судочинства України (КАСУ). Зокрема, ви можете подати адміністративний позов до окружного адміністративного суду згідно зі статтею 19 КАСУ, якщо вважаєте, що ваші права порушені. Важливо правильно сформулювати позовні вимоги та надати всі необхідні докази.

Для початку, вам слід визначити, які саме рішення або дії органів влади ви вважаєте незаконними. Після цього підготуйте позовну заяву, дотримуючись вимог статті 106 КАСУ, яка визначає зміст та форму позовної заяви. Зокрема, в заяві має бути зазначено, які саме права порушено, та яким чином це сталося.

Щодо можливості впливу органів влади на судове рішення, то в Україні функціонує незалежна судова система, і вплив на суд є порушенням законодавства. Якщо ви вважаєте, що має місце тиск на суд, ви можете звернутися до Вищої ради правосуддя або правоохоронних органів з відповідною заявою.

У випадку, якщо ви не впевнені в своїх силах, радимо звернутися за допомогою до адвоката, який спеціалізується в адміністративному праві. Адвокат допоможе правильно скласти позовну заяву, зібрати необхідні докази та представляти ваші інтереси в суді.

Згідно з українським законодавством, оскарження дій органів влади в суді є законним та ефективним способом захисту ваших прав. В разі успішного оскарження ви можете домогтися відновлення порушених прав та, за певних обставин, компенсації за заподіяні збитки.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы