Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Заборона на будівництво: втручання в особисті права чи додержання закону?

1
01:25, 21.09.2024
Заборона на будівництво: втручання в особисті права чи додержання закону?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене навісило печаткою незаконності, коли я, звичайний громадянин, вирішив збудувати собі дім на власній землі. Виходить, що мій місцевий самовряд вирішив впровадити нову адміністративну заборону на будівництво в моєму районі, пояснивши це намірами зберегти природу. Вони заявили, що будь-яка будівельна діяльність, незалежно від того, чи підпадає вона під категорію приватної чи комерційної, тепер заборонена. Але мене цікавить: чи можуть вони безпідставно втручатися в моє особисте життя та володіння? Чи є законним той факт, що вже після того, як я володію цією землею та маю всі необхідні документи та дозволи на будівництво, вони можуть так просто заборонити мені здійснювати будівництво? Чи не порушують вони мої конституційні права на володіння, використання та розпорядження своєю власністю? Чи є ця заборона юридично вірогідною, чи це просто спроба заборонити мені робити те, що я хочу на своїй власній землі? Я потребую допомоги юриста, щоб зрозуміти, чи є ця ситуація законною, чи є можливість використати юридичні механізми для захисту моїх прав та інтересів, і як краще діяти в цій складній ситуації.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:53, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ситуація, з якою ви зіткнулися, потребує ретельного аналізу з урахуванням норм чинного законодавства України. Перш за все, варто звернути увагу на те, що право власності на землю та інше нерухоме майно захищене Конституцією України. Відповідно до статті 41 Конституції, кожен має право володіти, користуватися та розпоряджатися своєю власністю, і це право не може бути обмежене, крім випадків, передбачених законом.

Важливо також врахувати положення Земельного кодексу України, зокрема статтю 91, яка встановлює права та обов'язки власників земельних ділянок. Власник має право використовувати земельну ділянку на свій розсуд, але в межах, визначених законодавством.

Якщо ви вже отримали всі необхідні документи та дозволи на будівництво, заборона на будівництво може бути оскаржена. Відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", зміна умов забудови можлива лише у випадках, коли це передбачено законом або рішенням органів місцевого самоврядування, яке має бути обґрунтованим і відповідати вимогам містобудівної документації (стаття 24 цього закону).

Якщо рішення органу місцевого самоврядування є необґрунтованим або суперечить вашим правам, його можна оскаржити в судовому порядку відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України. Крім того, ви можете звернутися до органів державного архітектурно-будівельного контролю для отримання роз'яснень щодо правомірності таких дій.

Ваша ситуація також може бути підставою для звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, якщо ви вважаєте, що ваші конституційні права порушено.

Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста, який допоможе оцінити ваші шанси на успіх у судовому розгляді та розробити стратегію захисту ваших прав.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы