Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проведення адміністративної реформи: як захистити свої права?

1
20:21, 25.09.2024
Проведення адміністративної реформи: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя сім'я проживає в маленькому містечку, де планується проведення адміністративної реформи з об'єднанням декількох сільських рад. Цей процес викликав серйозні обурення у місцевих мешканців, оскільки вони вважають, що це призведе до порушення їх прав та інтересів. Як громадянці, ми не розуміємо, які кроки можна підприйняти для захисту наших прав у цій ситуації. Які юридичні можливості маємо ми, щоб вплинути на процес адміністративної реформи та захистити інтереси нашої громади?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:31, 25.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні процеси адміністративно-територіальної реформи регулюються законодавством, зокрема Законом України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" та іншими нормативно-правовими актами. Проте, якщо мешканці громади вважають, що їх права та інтереси порушуються, існує кілька юридичних механізмів, які можуть бути використані для захисту їх прав.

1. **Громадське обговорення**: Згідно зі статтею 7 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", перед прийняттям рішення про об'єднання, повинні проводитися громадські обговорення. Мешканці мають право висловлювати свої думки та пропозиції під час цих обговорень.

2. **Подання звернень та петицій**: Громадяни можуть подати колективне звернення або петицію до органів місцевого самоврядування, обласної державної адміністрації чи Верховної Ради України з вимогою врахувати їхню позицію. Закон України "Про звернення громадян" надає таке право кожному громадянину.

3. **Судовий захист**: Якщо ви вважаєте, що рішення, яке приймається, порушує ваші права, ви маєте право звернутися до суду. Конституція України (стаття 55) гарантує право на судовий захист прав і свобод.

4. **Залучення омбудсмена**: Ви можете звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, якщо вважаєте, що ваші права порушені в процесі реформування.

5. **Інформаційні запити**: Використовуйте право на доступ до публічної інформації, щоб отримати детальну інформацію про плани реформування. Закон України "Про доступ до публічної інформації" дозволяє громадянам запитувати таку інформацію у відповідних органах.

6. **Місцеві ініціативи**: Розгляньте можливість організації місцевих ініціатив або референдуму, якщо це передбачено статутом вашої територіальної громади.

Важливо діяти в межах законодавства та використовувати всі доступні законні засоби для захисту інтересів вашої громади. Консультація з юристом або правозахисною організацією може допомогти визначити найбільш ефективну стратегію у вашій конкретній ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы