Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неправомірне втручання у сферу підприємницької діяльності

1
14:31, 21.09.2024
Неправомірне втручання у сферу підприємницької діяльності
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Виникла крайня потреба в отриманні кваліфікованої юридичної допомоги у складному питанні, яке торкається адміністративного права в Україні. У контексті мого підприємницької діяльності, я зіткнувся з неправомірним втручанням державних органів у мої законні інтереси. Зокрема, маємо справу з незаконними діями представників місцевої влади, які проявилися у вигляді надмірного контролю, необґрунтованих перевірок та вимог, що не відповідають діючому законодавству. Все це супроводжується постійними штрафами та дискримінаційними діями, що лягли важким бременем на процес ведення бізнесу. Чи може бути визнане таке втручання порушенням адміністративного законодавства? Які кроки слід здійснити, щоб оскаржити дані дії та встановити справедливість? Чи можуть бути визнані ці дії незаконними і на які законодавчі норми маю я, як суб'єкт підприємницької діяльності, спиратися, визначаючи свої права та обов'язки? Які є можливі стратегії юридичної відповіді на подібне втручання з боку органів влади?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:15, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Втручання державних органів у підприємницьку діяльність, яке ви описали, може кваліфікуватися як порушення адміністративного законодавства України. Згідно з Конституцією України, стаття 42 гарантує право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом, та захист від неправомірного втручання державних органів.

Перш за все, зверніть увагу на Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", який регулює порядок проведення перевірок та встановлює вимоги до дій контролюючих органів. Зокрема, стаття 10 цього закону визначає підстави для проведення планових та позапланових перевірок, а також порядок їх проведення.

Для оскарження неправомірних дій ви можете вжити наступні кроки:

1. **Письмове звернення до органу, що здійснив перевірку**: Оформіть письмове звернення до відповідного державного органу, детально описавши порушення та вимагаючи їх усунення.

2. **Скарга до вищестоящого органу або органу, що здійснює нагляд за діяльністю порушника**: Відповідно до статті 16 Закону України "Про звернення громадян", ви маєте право подати скаргу до вищестоящого органу або до органу, що здійснює нагляд за діяльністю порушника.

3. **Звернення до суду**: Ви можете оскаржити дії державних органів в адміністративному суді. Це передбачено Кодексом адміністративного судочинства України. Відповідно до статті 5 цього кодексу, судовий захист прав, свобод та інтересів здійснюється шляхом адміністративного судочинства.

4. **Звернення до Антимонопольного комітету України**: Якщо дії органів влади містять ознаки антиконкурентних дій, ви можете звернутися до Антимонопольного комітету України.

Законодавчі норми, на які ви можете спиратися, включають також Господарський кодекс України, який у статті 19 встановлює засади захисту прав суб’єктів господарювання, та Закон України "Про захист економічної конкуренції".

Щодо стратегій юридичної відповіді, рекомендується зібрати всі докази неправомірних дій, включаючи документи, свідчення та інші матеріали, які можуть бути використані в суді або інших інстанціях. Важливо також залучити кваліфікованого юриста, що спеціалізується на адміністративному праві, для надання правової допомоги та представництва ваших інтересів.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Я попал
02:52, 12.09.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы