Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Втрата документів через корупцію.

1
16:48, 20.09.2024
Втрата документів через корупцію.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як вчинити в ситуації, коли я, будучи державним службовцем, став жертвою корупційних схем в органах державної влади, де під час проведення адміністративної перевірки були втрачені або незаконно знищені документи, що свідчать про мою невинуватість, та які були важливими доказами у справі про корупцію, відкритої проти мене? Які юридичні кроки я маю здійснити для відновлення своїх прав та впровадження відповідальності винних у цьому порушенні? Чи можливо звернутися до суду з цим питанням, та як правильно сформулювати позовну заяву, щоб вона була прийнята до розгляду? Які докази я маю надати, щоб підтвердити свою правоту та невинуватість? Чи можливо залучити до відповідальності осіб, які зловживали своїм службовим становищем, сприяючи знищенню або втраті моїх документів, та які закони та нормативні акти регулюють ці питання в Україні?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:03, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли виникає підозра щодо втрати або незаконного знищення документів, які свідчать про вашу невинуватість у справі про корупцію, важливо вжити ряд юридичних кроків для захисту своїх прав.

1. **Письмове звернення до органу, який проводить розслідування**: Спочатку зверніться з письмовою заявою до органу, який проводив адміністративну перевірку, з вимогою проведення службового розслідування щодо зникнення або знищення документів. На підставі ст. 20 Закону України "Про звернення громадян" ви маєте право на отримання відповіді на ваше звернення.

2. **Повідомлення про злочин**: Якщо є підстави вважати, що документи були знищені незаконно, подайте заяву про вчинення кримінального правопорушення до правоохоронних органів (Національної поліції або органів прокуратури) у відповідності до ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України. Знищення документів може підпадати під ст. 357 Кримінального кодексу України (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток).

3. **Звернення до суду**: Якщо адміністративне розслідування не дає результатів, ви маєте право звернутися до суду з позовною заявою про визнання незаконними дій органу або посадових осіб, що призвели до втрати або знищення документів. Це можна зробити на підставі Кодексу адміністративного судочинства України.

4. **Формулювання позовної заяви**: У позовній заяві слід чітко викласти обставини справи, привести докази щодо наявності корупційних дій та втрати документів. Підтвердженням можуть бути свідчення свідків, копії документів (якщо вони збереглися в іншому місці), записи розмов або інші матеріали, що можуть бути використані як докази.

5. **Залучення до відповідальності осіб**: Якщо вдасться довести, що конкретні особи зловживали своїм службовим становищем, сприяючи знищенню або втраті документів, це може стати підставою для їх притягнення до кримінальної відповідальності згідно зі ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Усі ці дії краще проводити за підтримки адвоката, який спеціалізується на захисті прав державних службовців у справах, пов'язаних з корупцією, для забезпечення правильності складання документів і дотримання всіх процесуальних норм.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы