Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Стягнення штрафу за порушення ПДР

1
19:36, 20.09.2024
Стягнення штрафу за порушення ПДР
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ставлюся до ситуації, коли мені було накладено адміністративний штраф за порушення правил дорожнього руху, а саме за виїзд на зустрічну смугу у зоні забороненого маневру, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення. Це сталося внаслідок реакції на небезпечну ситуацію на дорозі, що виникла незалежно від мене. Моя дія була виключно обумовлена необхідністю уникнути ДТП. Зауважу, що в момент мого маневру зустрічний рух був відсутній. Мені було вручено постанову про адміністративне правопорушення, але, на мою думку, офіцер поліції не врахував всіх обставин ситуації. Я мав на увазі оскаржити це рішення, але через невеликий розмір штрафу та загальну зайнятість вирішив сплатити його. Через деякий час я отримав повідомлення про подвійне стягнення штрафу через невчасну його оплату. Однак, на мою думку, я сплатив штраф вчасно, але через певні проблеми з банківською системою платіж було зараховано з затримкою. Мені потрібна консультація щодо можливості оскарження подвійного стягнення штрафу, а також щодо моїх прав і обов'язків у такій ситуації. Чи маю я право на повернення сплаченого штрафу, якщо виявиться, що його стягнення було незаконним? Як мені довести, що оплата була здійснена вчасно? Чи можливе зняття з мене адміністративної відповідальності, якщо буде доведено, що мій маневр був обумовлений необхідністю уникнути небезпеки для життя і здоров'я людей?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:31, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації є кілька аспектів, які варто розглянути з точки зору законодавства України.

По-перше, стосовно оскарження постанови про адміністративне правопорушення. Згідно зі статтею 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), ви маєте право оскаржити постанову протягом 10 днів з дня її винесення. Якщо ви вважаєте, що ваші дії були викликані необхідністю уникнути небезпеки, це може бути підставою для оскарження. Важливо зібрати докази, які підтверджують наявність небезпечної ситуації, наприклад, свідчення свідків чи відеозаписи з місця події.

Щодо подвійного стягнення штрафу, згідно з статтею 307 КУпАП, штраф має бути сплачений протягом 15 днів з дня вручення постанови або з дня набрання нею законної сили. Якщо ви сплатили штраф вчасно, але через затримку в банківській системі платіж був зарахований пізніше, ви маєте право звернутися до відповідного органу з проханням переглянути рішення про нарахування подвійного штрафу. Для цього потрібно надати підтвердження здійснення платежу (квитанцію або інший документ).

Що стосується можливості повернення сплаченого штрафу, якщо буде доведено його незаконність, то відповідно до статті 293 КУпАП, постанова про накладення адміністративного стягнення може бути скасована в разі виявлення обставин, які свідчать про відсутність складу правопорушення. У такому випадку ви маєте право на відшкодування сплаченого штрафу.

З приводу зняття адміністративної відповідальності, якщо буде доведено, що маневр був здійснений для уникнення небезпеки, це може бути підставою для звільнення від відповідальності. Важливо надати докази, які підтверджують, що ваші дії були вимушеними і спрямовані на захист життя і здоров'я людей.

Рекомендується звернутися до адвоката для отримання детальної консультації та підтримки у підготовці документів для оскарження.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы