Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спори з органами державної влади: протилегальні рішення.

1
23:23, 21.09.2024
Спори з органами державної влади: протилегальні рішення.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мій випадок занадто заплутаний і здається нерозв'язним. Мене звати Іван, я є власником невеликого приватного підприємства у сфері будівництва. Нещодавно моя компанія отримала контракт від місцевої влади на реконструкцію невеликого міського парку. Однак, під час роботи, ми зіштовхнулися з проблемою: в одному з документів, що регулює нашу діяльність, було вказано, що ми можемо використовувати лише певний вид матеріалів, які, як виявилося, вже давно не використовуються через їх високу токсичність. Я намагався вирішити це питання через наш місцевий орган місцевого самоврядування, але вони відмовили в тому, щоб змінити цей документ, стверджуючи, що він є обов'язковим для виконання. Як результат, ми не можемо продовжувати роботу над проектом, що призводить до значних фінансових втрат. Яким чином я можу вирішити це питання? Чи є можливість викликати рішення місцевого органу місцевого самоврядування в суді в зв'язку з тим, що вони вимагають від нас використовувати токсичні матеріали, що є небезпечними для здоров'я і навколишнього середовища? Чи є в Україні закони, що регулюють такі ситуації, і як я можу захистити свої права та права своєї компанії від таких протирічливих і шкідливих рішень органів влади?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:12, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації може бути кілька правових шляхів вирішення проблеми. По-перше, варто звернути увагу на те, що вимоги щодо використання матеріалів, які можуть бути небезпечними для здоров'я та навколишнього середовища, можуть суперечити законодавству України. Зокрема, Закон України "Про охорону навколишнього природного середовища" (стаття 50) передбачає, що використання небезпечних матеріалів повинно бути обмежено з метою захисту життя та здоров'я людини.

По-друге, Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" передбачає, що суб'єкт господарювання має право оскаржити рішення органів державного нагляду (контролю), якщо воно не відповідає законодавству. Ви можете звернутися до суду з адміністративним позовом, оскаржуючи рішення місцевого органу влади, яке зобов'язує вас використовувати небезпечні матеріали. При цьому, важливо буде надати докази потенційної небезпеки таких матеріалів.

Також можна звернутися до Державної екологічної інспекції України з проханням провести перевірку матеріалів, щоб отримати офіційний висновок про їхню безпечність. Згідно з Законом України "Про звернення громадян" (стаття 5), ви маєте право подати скаргу на дії або бездіяльність органу місцевого самоврядування, якщо вони порушують ваші права.

Крім того, ви можете спробувати ініціювати внесення змін до місцевого нормативного акту, звернувшись до місцевої ради з відповідною пропозицією. Це може бути реалізовано через місцевих депутатів або шляхом проведення громадських слухань.

Таким чином, у вашому випадку є можливість захисту ваших прав через суд або шляхом адміністративного оскарження, а також можливість впливу на зміну місцевих нормативних актів. Це дозволить вам вирішити питання, пов'язане з використанням токсичних матеріалів, і запобігти фінансовим втратам.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


29 03 2007 р мій ...
11:23, 23.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы