Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несправедливі штрафи від інспекції по праці

1
00:22, 21.09.2024
Несправедливі штрафи від інспекції по праці
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я - власник невеликого приватного підприємства, яке займається виробництвом меблів. Нещодавно до нас прийшла інспекція по праці, яка зробила перевірку умов праці та дотримання нами правил охорони праці. За результатами цієї перевірки ми отримали штраф за порушення, які, на нашу думку, є несправедливими. Перше порушення: зазначено, що ми не надали працівникам спецодягу, хоча насправді ми надаємо його всім, хто працює на виробництві. Друге: нібито ми не проводимо інструктажі з техніки безпеки, але це теж не відповідає дійсності. Ми регулярно проводимо такі інструктажі і ведемо журнал обліку, де все це фіксується. Мені потрібна допомога юриста, щоб з'ясувати, як можна відстояти свої права в такій ситуації. Чи може інспекція по праці штрафувати нас без достатніх доказів? Які дії ми можемо вжити для того, щоб відстояти свою позицію та опротестувати ці штрафи? Які документи ми повинні зібрати та представити для того, щоб довести свою правоту? Яким чином ми можемо довести, що ці штрафи є несправедливими?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:20, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Для захисту своїх прав у ситуації з накладенням штрафів інспекцією праці важливо діяти у відповідності до законодавства України. Ось кроки, які можна вжити для оскарження штрафів:

1. **Ознайомлення з актами перевірки**: Перше, що потрібно зробити, це ретельно ознайомитися з актом перевірки та рішенням про накладення штрафів. Вони мають містити конкретні факти та обґрунтування порушень. Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (ст. 7) вимагає, щоб рішення контролюючих органів ґрунтувалися на фактах, підтверджених документально.

2. **Підготовка доказів**: Зберіть всі наявні докази, які можуть підтвердити вашу позицію. Це можуть бути:
- Журнали обліку інструктажів з техніки безпеки, де зазначені дати, теми інструктажів, підписи працівників.
- Документи, що підтверджують видачу спецодягу (накладні, акти прийому-передачі, розписки працівників про отримання).
- Свідчення працівників, які можуть підтвердити отримання спецодягу та проведення інструктажів.

3. **Подання скарги**: Відповідно до ст. 18 Закону України "Про охорону праці", ви маєте право оскаржити рішення про накладення штрафів у Державній службі України з питань праці або в суді. Скарга повинна містити:
- Найменування органу, що прийняв рішення.
- Відомості про підприємство.
- Опис обставин справи, ваші заперечення проти висновків перевірки.
- Перелік документів, які додаються як докази.

4. **Судове оскарження**: Якщо адміністративне оскарження не принесло результатів, ви можете звернутися до адміністративного суду. Позов подається в порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України. Необхідно подати позовну заяву з викладенням обставин справи, підстав для оскарження та доказами, що підтверджують вашу позицію.

5. **Консультація з юристом**: Бажано звернутися до кваліфікованого юриста, який допоможе підготувати документи та представляти ваші інтереси в суді.

Захист своїх прав у випадку несправедливого накладення штрафів можливий за умови надання належних доказів та дотримання процедури оскарження.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Порча товара
17:43, 02.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы