Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфіскація транспортного засобу за порушення ПДР

1
12:35, 21.09.2024
Конфіскація транспортного засобу за порушення ПДР
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мій автомобіль був конфіскований працівниками ДАІ за неодноразові порушення Правил дорожнього руху, в тому числі, за перевищення швидкості, в'їзд на заборонений сигнал світлофора, а також паркування в невідповідних місцях. Всі ці порушення були зафіксовані за допомогою відеокамер, але я особисто не отримав жодних повідомлень про ці порушення до моменту конфіскації авто. Я впевнений, що мої права були порушені і хочу відстояти своє право на власність. Які мої дії в цій ситуації? Чи можу я викликати дії правоохоронців до суду, враховуючи, що я не отримав повідомлень про допущені мною порушення до моменту конфіскації мого автомобіля? Чи можу я відстояти своє право на власність, якщо мені не було надано можливості заплатити штрафи за ці порушення? Чи є якісь нюанси в адміністративному законодавстві України, які б допомогли мені у цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:30, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація потребує ретельного аналізу з точки зору адміністративного та цивільного законодавства України. Ось кілька аспектів, які можуть бути важливими у вашій справі:

1. **Право власності**: Згідно з Конституцією України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю (стаття 41). Конфіскація транспортного засобу може здійснюватися тільки за рішенням суду. Якщо автомобіль був конфіскований без такого рішення, це може бути підставою для оскарження дій правоохоронних органів.

2. **Надання повідомлень**: Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), особа повинна бути повідомлена про притягнення до адміністративної відповідальності. Якщо ви не отримували жодних повідомлень про порушення, це може свідчити про процедурні порушення з боку працівників правоохоронних органів.

3. **Оскарження дій правоохоронців**: Ви маєте право оскаржити дії правоохоронних органів у судовому порядку. Згідно з КУпАП, постанови по справам про адміністративні правопорушення можуть бути оскаржені в суді протягом десяти днів з дня винесення постанови. Якщо ви не були повідомлені, цей строк може бути поновлений судом за вашою заявою.

4. **Сплата штрафів**: Якщо вам не була надана можливість сплатити штрафи через відсутність повідомлень, це також може бути підставою для захисту ваших прав. Відповідно до статті 299 КУпАП, штрафи повинні бути сплачені добровільно протягом 15 днів з моменту винесення постанови, або ж протягом 10 днів з дня отримання вами копії постанови.

5. **Дії для захисту своїх прав**: Рекомендується подати заяву до суду щодо оскарження дій правоохоронців. Вам може знадобитися юридична допомога для належної підготовки документів та представлення ваших інтересів у суді.

Зверніться до адвоката, який спеціалізується на адміністративному праві, для отримання додаткової консультації та допомоги в підготовці позову. Це допоможе вам ефективно захистити свої права та відстояти право на власність.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы