Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові питання при отриманні нерухомості в спадщину

1
22:59, 25.09.2024
Спадкові питання при отриманні нерухомості в спадщину
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я єдина спадкоємець померлої бабусі і отримала від неї нерухомість у спадок. Проте, з'явились особи, які твердять, що також мають право на частку у спадщині. Які юридичні кроки мені потрібно підійняти для захисту своїх прав на спадщину і вирішення спору із зазначеними особами? Які документи мені необхідно зібрати та які процедури слід виконати для врегулювання цієї ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:40, 25.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли ви є єдиним спадкоємцем за заповітом чи за законом, але з'являються інші особи, які претендують на частку у спадщині, необхідно вжити ряд юридичних кроків для захисту своїх прав.

1. **Перевірка прав на спадщину**. Спочатку переконайтеся, що ви маєте всі необхідні документи, які підтверджують ваше право на спадщину. Це можуть бути:
- Свідоцтво про право на спадщину, видане нотаріусом.
- Заповіт, якщо спадкування відбувається за заповітом.
- Документи, що підтверджують родинні відносини з померлою бабусею (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб та інші).

2. **Звернення до нотаріуса**. Якщо ви ще не отримали свідоцтво про право на спадщину, необхідно звернутися до нотаріуса для його отримання. За статтею 1297 Цивільного кодексу України, нотаріус здійснює оформлення спадщини на підставі поданих заявником документів.

3. **Перевірка наявності інших спадкоємців**. Нотаріус може надати інформацію щодо інших осіб, які заявили права на спадщину. Важливо з'ясувати, чи є інші спадкоємці за законом або за заповітом, і які права вони можуть мати.

4. **Оспорювання спадщини**. Якщо інші особи оспорюють ваше право на спадщину, і ви вважаєте їхні претензії необґрунтованими, ви можете звернутися до суду для захисту своїх прав. Відповідно до статті 1281 Цивільного кодексу України, спадкоємець має право оскаржити заповіт у судовому порядку.

5. **Збір доказів**. Підготуйте всі необхідні документи та докази, які підтверджують ваше право на спадщину. Це можуть бути:
- Копії заповіту.
- Документи, що підтверджують ваші родинні зв’язки з померлою.
- Інші документи, що підтверджують ваше право на нерухомість.

6. **Юридична консультація**. Рекомендується звернутися за консультацією до адвоката, який спеціалізується на спадкових справах. Він зможе допомогти з підготовкою документів і представництвом ваших інтересів у суді.

7. **Судовий розгляд**. Подайте до суду позовну заяву про визнання вашого права на спадщину або про визнання недійсними претензій інших осіб. У процесі судового розгляду ви зможете представити всі зібрані докази.

Дотримання цих кроків допоможе захистити ваші права на спадщину та вирішити спір з іншими претендентами на спадщину в правовому полі України.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы