Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з введенням іноземного автомобіля в Україну

1
13:36, 21.09.2024
Проблеми з введенням іноземного автомобіля в Україну
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, проживаючи за кордоном, придбав іноземний автомобіль, який було законно зареєстровано на моє ім'я в країні придбання. Після повернення в Україну на постійне місце проживання, я намагався ввести автомобіль в експлуатацію за місцем свого проживання. Однак, під час процедури реєстрації в мене виникли певні проблеми, а саме: було виявлено, що автомобіль було внесено до бази даних МВС України як викрадений. При цьому, я маю всі необхідні документи, які підтверджують законність придбання та ввезення автомобіля в Україну, а також відсутність будь-яких зобов'язань перед органами влади країни, де було придбано автомобіль. У зв'язку з цим, якими юридичними шляхами я можу вирішити цю проблему, враховуючи, що я маю всі документи, що підтверджують законність придбання та ввезення автомобіля? Чи можу я вимагати видалення інформації про викрадення автомобіля з бази даних МВС України? Чи є у мене право на відшкодування моральної шкоди, яка була завдана мені в результаті неправомірних дій органів влади?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:07, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація потребує ретельного розгляду, враховуючи як національне законодавство, так і міжнародні аспекти.

1. **Вирішення питання з базою даних МВС України**:
Ви можете звернутися до відповідного територіального підрозділу МВС з офіційним запитом щодо перевірки й уточнення інформації про викрадення автомобіля. Відповідно до статті 21 Закону України "Про звернення громадян", ви маєте право подати скаргу або заяву, яка підлягає розгляду у встановлені строки. Якщо ви маєте всі документи, що підтверджують законність придбання транспортного засобу, слід додати їх до звернення.

2. **Оскарження рішень державних органів**:
Якщо проблема не вирішується на рівні територіального підрозділу, ви можете оскаржити рішення або дії в судовому порядку. Відповідно до статті 55 Конституції України, кожен громадянин має право на звернення до суду для захисту своїх прав і свобод.

3. **Відшкодування моральної шкоди**:
Ви можете вимагати відшкодування моральної шкоди, якщо зможете довести, що дії державних органів спричинили вам моральні страждання. Згідно зі статтею 23 Цивільного кодексу України, моральна шкода підлягає відшкодуванню у випадках, передбачених законодавством. Вам буде потрібно надати докази, що підтверджують факт завдання моральної шкоди, а також причинний зв'язок між діями органів влади та шкодою.

4. **Міжнародні аспекти**:
Якщо автомобіль був придбаний за кордоном, перевірте, чи існують угоди про взаємне визнання та обмін інформацією щодо викрадених транспортних засобів між Україною та країною придбання. Це може вплинути на швидкість вирішення питання.

Рекомендується звернутися за консультацією до кваліфікованого адвоката, який спеціалізується на питаннях митного права та захисту прав власності, для отримання детальної правової допомоги в вашій конкретній ситуації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


КАК ЕЗДІТЬ
20:11, 18.12.2017

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы