Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Скасування адміністративного штрафу

1
20:52, 24.09.2024
Скасування адміністративного штрафу
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Минулого тижня мені прийшов лист з адміністративного суду про те, що я нібито порушив правила дорожнього руху, а саме перетнув подвійну суцільну лінію на дорозі, за що мені було накладено штраф. Однак, я не пам'ятаю про жодне таке порушення, і впевнений, що цього дня я взагалі не виїжджав з дому. В листі зазначено, що порушення було зафіксовано камерою відеоспостереження, але жодного доказу, такого як фотографія або відео, мені не надіслано. Я хочу оскаржити це рішення, адже вважаю, що штраф було накладено помилково. Які кроки мені слід зробити, щоб оскаржити це рішення? Чи можу я вимагати докази мого порушення? Чи маю я право на адвоката в цьому процесі, і якщо так, то чи варто мені користуватися цим правом? І які наслідки мене чекають, якщо я програю цю справу?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:18, 24.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Оскарження рішення адміністративного суду про накладення штрафу за порушення правил дорожнього руху є вашим правом, закріпленим у законодавстві України. Перш за все, вам необхідно ознайомитися з матеріалами справи, щоб зрозуміти, на яких доказах базується рішення про накладення штрафу. Відповідно до статті 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), ви маєте право ознайомитися з матеріалами справи, надавати докази, заявляти клопотання, користуватися правовою допомогою адвоката або іншого представника.

Кроки для оскарження рішення:

1. **Подання скарги**: Ви маєте право подати скаргу на постанову про накладення адміністративного стягнення до вищестоящого органу чи до суду. Це можна зробити протягом 10 днів з моменту отримання постанови (ст. 289 КУпАП).

2. **Вимога доказів**: У вашій скарзі ви можете вимагати надання доказів порушення, зокрема фотографій або відео з камер спостереження, які підтверджують факт порушення. Відповідно до статті 251 КУпАП, доказами в справі можуть бути будь-які фактичні дані, що підтверджують наявність чи відсутність адміністративного правопорушення.

3. **Право на захист**: Ви маєте право скористатися послугами адвоката, що може бути корисним, особливо якщо справа є складною. Адвокат допоможе правильно скласти скаргу, зібрати необхідні докази та представляти ваші інтереси в суді.

4. **Розгляд справи**: Якщо ви програєте справу, рішення суду може залишитися в силі, і ви будете зобов'язані сплатити штраф. Крім того, можуть виникнути додаткові витрати, пов'язані з судовим процесом, наприклад, судові збори.

5. **Апеляція**: У випадку програшу ви маєте право подати апеляційну скаргу до апеляційного суду в порядку, передбаченому Цивільним процесуальним кодексом України.

Пам’ятайте, що точне дотримання процесуальних норм збільшує шанси на позитивний результат у вашій справі.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы