Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Порушення законодавства України щодо шуму

1
23:45, 28.04.2019
Порушення законодавства України щодо шуму
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Вітаю. Підкажіть, будь ласка. В мене дуже просте запитання.

У нашому місті після розгляду місцевих петицій влада прийняла та затвердила у 2018 році «Правила додержання тиші», які вже діють у Львові, Києві та декількох інших містах України.

Вхідні дані:
1) ст. 182 КУпАП – щодо порушення вимог законодавства про захист населення від шуму та порушення правил додержання тиші в населених пунктах. Перше порушення – 15-30 неоподаткованих мінімумів для підприємств, друге – 50-150 + конфіскація обладнання звукового.
2) Правила додержання тиші в місті – забороняють протягом доби користування звуковою апаратурою на літніх майданчиках біля житлових будинків.
3) Є статут міста, який забороняє шум з 22 до 8 години.
4) Є літній майданчик біля житлових будинків, який у теплий період року щодоби грає музику + є живий спів. Неможливо відпочити із відкритими вікнами, навіть із закритими чутно як «Только рюмка водки на столе» стоїть тощо. Музика може грати до 23, та навіть до опівночі.

Питання: що робити, куди звертатись, щоб цей правопорушник замовк назавжди? Хай люди там сидять на відкритих майданчиках, відпочивають, випивають, їдять шашлик, тільки без музики, бо її чутно і вона дійсно заважає. Щодня, з квітня по жовтень, с 17 до 23-24 години, щодня.

Поліція не реагує. Патрульні дзвонять, кажуть що в них «немає шумомірів». Я кажу, що вони не потрібні, бо у Правилах міста прописана повна заборона користування звуковідтворювальною апаратурою та живого співу на цих майданчиках, є стаття адміністративного кодексу. Кажуть, що нічого не можуть вдіяти. Чи це правда? За неправильне паркування по статті штрафують на місці, а тут не можуть нічого вдіяти проти адміністративного правопорушення :)

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:32, 29.04.2019
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли місцева влада затвердила "Правила додержання тиші", які забороняють використання звукової апаратури на літніх майданчиках біля житлових будинків, існує кілька можливих шляхів вирішення проблеми з порушенням цих правил.

По-перше, згідно зі статтею 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), порушення вимог законодавства щодо захисту населення від шуму та правил додержання тиші тягне за собою адміністративну відповідальність. Це означає, що за порушення правил тиші можуть накладатися штрафи, а у випадку повторного порушення — навіть конфіскація звукового обладнання.

Якщо поліція не реагує на ваші скарги, варто звернутися з письмовою заявою до органів місцевого самоврядування або до адміністративного суду. У заяві слід зазначити всі факти, що підтверджують порушення правил, а також додати копії відповідних нормативних актів, які регулюють питання тиші у вашому місті. Зокрема, варто посилатися на статут міста, де закріплено обмеження шуму, а також на затверджені місцеві правила.

Крім того, можна звернутися до органів охорони здоров’я або екологічної інспекції, які можуть провести власне розслідування та вимірювання рівня шуму, якщо це необхідно для підтвердження порушення.

Якщо всі вищезазначені кроки не дають результату, розгляньте можливість подачі позову до суду для захисту своїх прав на тишу та спокій. Це може бути позов про визнання дій або бездіяльності органів влади незаконними та зобов'язання їх вжити відповідних заходів.

Отже, для ефективного вирішення проблеми з порушенням тиші необхідно наполегливо діяти через різні органи влади та, за необхідності, вдаватися до судового захисту.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Суд по дтп
13:34, 09.03.2017

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы