Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфлікт із представниками місцевого самоврядування

1
15:54, 20.09.2024
Конфлікт із представниками місцевого самоврядування
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, мешканець невеличкого міста в області, серйозно стурбований останніми діями місцевого самоврядування, які, на мою думку, можуть бути незаконними. У моєму розпорядженні є докази того, що деякі посадові особи, зокрема голова міського виконкому, приймають рішення, які прямо суперечать інтересам громади, та вигідні лише для них саміх і їх близьких. Зокрема, вони здійснили будівництво школи в зоні санітарної охорони водойми, що заборонено законодавством. Також вони приймають рішення про встановлення високих тарифів на комунальні послуги без проведення відповідних громадських слухань, що є обов'язковими. Я б хотів звернутись до суду з позовом про визнання таких рішень незаконними і притягнення винних до адміністративної відповідальності. Як мені правильно оформити такий позов? Чи повинен я спочатку звернутись до місцевих органів прокуратури або до вищих органів влади? Як мені діяти, якщо місцева влада ігнорує мої скарги? Чи можу я звернутись до суду безпосередньо? І які докази я повинен зібрати, щоб підтвердити незаконність дій посадових осіб?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:08, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації необхідно діяти послідовно та відповідно до законодавства України, щоб захистити інтереси громади та власні права. Ось кілька ключових кроків, які варто розглянути:

1. **Попереднє звернення до місцевих органів влади**: Перед поданням позову до суду, бажано спробувати вирішити питання на місцевому рівні. Ви можете подати письмові звернення або скарги до місцевих органів влади із вимогою переглянути прийняті рішення. Відповідно до Закону України "Про звернення громадян", органи влади зобов'язані розглянути ваше звернення в термін до 30 днів.

2. **Звернення до прокуратури**: Якщо місцева влада не реагує, ви можете звернутися до прокуратури із заявою про можливі порушення закону з боку посадових осіб. Прокуратура має повноваження здійснювати нагляд за дотриманням законодавства органами місцевого самоврядування (ст. 131-1 Конституції України).

3. **Підготовка позову до суду**: Ви маєте право звернутися до адміністративного суду з позовом про визнання рішень органів місцевого самоврядування незаконними. Відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України, позов може бути подано протягом шести місяців з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав. При підготовці позову важливо чітко викласти обставини справи, вказати, які саме норми законодавства були порушені, та надати докази.

4. **Збір доказів**: Ви повинні зібрати всі можливі докази, які підтверджують незаконність дій посадових осіб. Це можуть бути письмові документи, свідчення очевидців, фотоматеріали, аудіо- або відеозаписи. Особливу увагу варто приділити документам, які підтверджують порушення санітарних норм при будівництві, або відсутність громадських слухань щодо тарифів.

5. **Звернення до суду**: Ви можете звернутися до суду безпосередньо, не чекаючи відповіді від місцевих органів чи прокуратури, якщо вважаєте, що ваші права суттєво порушені.

Додатково, рекомендується проконсультуватися з адвокатом, який спеціалізується на адміністративному праві, для отримання професійної допомоги в складанні позову та представлення ваших інтересів у суді.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Про техосмотр
06:45, 28.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы