Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне затримання та притягнення до адміністративної відповідальності.

1
21:42, 21.09.2024
Незаконне затримання та притягнення до адміністративної відповідальності.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, вчора був зупинений правоохоронцями під час звичайної прогулянки. Вони звинуватили мене в порушенні громадського порядку (без конкретизації, в якому саме порушенні я провинився), затримали та відвезли до відділення поліції. Там мене змушували підписати протокол про адміністративне правопорушення, але я відмовився, адже не вчиняв ніяких протиправних дій. Незважаючи на мою відмову, мені оголосили, що я буду притягнений до адміністративної відповідальності. Мене цікавить, чи було законним моє затримання та подальше притягнення до адміністративної відповідальності без конкретних звинувачень та без доказів моєї вини? Які мої права в такій ситуації та які кроки я маю здійснити для захисту своїх прав? Чи можу я вимагати від правоохоронців докази моєї вини? Як мені діяти у випадку, коли мене намагаються притягнути до адміністративної відповідальності незаконно? Які юридичні наслідки можуть настати для правоохоронців, якщо встановиться, що моє затримання та притягнення до адміністративної відповідальності були незаконними?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:38, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до законодавства України, затримання особи та складання протоколу про адміністративне правопорушення повинні відповідати певним вимогам законності та обґрунтованості.

Згідно зі статтею 29 Конституції України, кожна особа має право на свободу та особисту недоторканність. Ніхто не може бути затриманий інакше, як за вмотивованим рішенням суду, за винятком випадків, визначених законом.

Згідно зі статтею 261 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, допускається у виняткових випадках, коли це необхідно для припинення правопорушення, а також для забезпечення складення протоколу, якщо його неможливо скласти на місці вчинення правопорушення. При цьому, згідно зі статтею 265-2 КУпАП, особі повинні бути роз'яснені її права, зокрема право не давати пояснення без адвоката.

Щодо протоколу про адміністративне правопорушення, стаття 256 КУпАП передбачає, що протокол повинен містити чіткий опис правопорушення, час і місце його вчинення, а також інші обставини, що мають значення для справи. Відмова від підписання протоколу не звільняє вас від адміністративної відповідальності, але може бути підставою для оскарження дій правоохоронців, якщо протокол складено з порушеннями.

Ви маєте право вимагати надання доказів вашої вини, а також оскаржити дії правоохоронців в адміністративному або судовому порядку. Згідно зі статтею 268 КУпАП, ви маєте право ознайомитися з матеріалами справи, надавати докази, заявляти клопотання, користуватися допомогою адвоката.

У випадку, якщо ваше затримання і притягнення до адміністративної відповідальності були незаконними, ви можете подати скаргу до вищих органів поліції або до суду. За незаконні дії правоохоронців можуть настати відповідні юридичні наслідки, зокрема дисциплінарна або кримінальна відповідальність відповідно до Закону України "Про Національну поліцію" та Кримінального кодексу України.

Рекомендується звернутися до адвоката для надання правової допомоги та захисту ваших прав в цій ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы