Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зникнення документів з архіву:

1
17:22, 20.09.2024
Зникнення документів з архіву:
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Які юридичні наслідки можуть бути внаслідок втрати адміністративних документів з державного архіву, якщо документи були знищені внаслідок пожежі, але немає доказів про це, бо пожежні служби не зафіксували цей інцидент? Чи можливо відновити такі документи, якщо вони були єдиними екземплярами, та які дії повинен здійснити державний службовець, якому було доручено зберігати ці документи? Чи відповідає він за їх втрату, якщо не мав змоги вплинути на обставини, що призвели до зникнення документів, і які юридичні наслідки чекають на нього в разі відсутності доказів про факт пожежі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:10, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Втрата адміністративних документів з державного архіву може мати значні юридичні наслідки, враховуючи важливість архівних матеріалів у забезпеченні прав і свобод громадян, а також у функціонуванні державних органів. Основні питання, які виникають у такій ситуації, стосуються можливості відновлення документів, відповідальності за їх втрату та дій, які повинні бути вжиті відповідальними особами.

Щодо можливості відновлення документів, якщо вони були єдиними екземплярами, ключовим аспектом є наявність копій або дублікатів у інших державних органах або установах. Відповідно до статті 18 Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", архівні установи зобов’язані забезпечувати збереження документів і можуть здійснювати відновлення втрачених документів шляхом пошуку копій або дублікатів у інших установах чи архівах.

Державний службовець, якому було доручено зберігати ці документи, повинен негайно повідомити про їх втрату керівництво установи та вжити заходів для документування інциденту. Це може включати складання внутрішнього розслідування, звернення до органів пожежного нагляду та інших компетентних органів для отримання інформації про можливу пожежу.

Щодо відповідальності за втрату документів, законодавство передбачає, що службова особа може бути притягнута до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання своїх обов'язків. Однак, якщо службовець не міг вплинути на обставини, такі як стихійне лихо чи інші форс-мажорні обставини, можливість притягнення його до відповідальності може бути обмежена. Відповідно до Кодексу законів про працю України, дисциплінарна відповідальність може бути застосована лише за наявності вини працівника.

У випадку відсутності доказів про факт пожежі, важливо провести внутрішнє розслідування для визначення обставин зникнення документів і вжити всіх можливих заходів для їх відновлення. Якщо буде встановлено відсутність вини службовця, юридичні наслідки для нього можуть бути мінімізовані.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы