Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху

1
19:39, 22.09.2024
Притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Складне юридичне питання: Я, як громадянин України, що проживає в місті Києві, маю до Вас, як до фахівця в галузі адміністративного права, певне запитання. Справа в тому, що мені недавно було винесено постанову про адміністративне правопорушення за порушення правил дорожнього руху. Якщо бути точнішим, я був зупинений правоохоронними органами через нібито проїзд на червоний сигнал світлофора. Однак я впевнений, що світлофор показував жовтий колір на момент мого проїзду. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, я маю право на оскарження такої постанови. Однак у мене виникли певні складнощі з розумінням процесуалізму даного питання. Я б хотів отримати від Вас консультацію з таких питань, як: відповідність винесеної мені постанови нормам адміністративного законодавства, порядок та терміни оскарження адміністративних правопорушень, а також наявність у мене підстав для відстоювання своїх прав у судовому порядку. Додатково, мене цікавить, чи має значення те, що правоохоронний орган, що зупинив мене, не надав мені можливості ознайомитися з записом з камери відеоспостереження, яка, як мені сказали, зафіксувала моє порушення. Чи відповідає це нормам адміністративного процесу, і чи можу я використати це в свою користь при оскарженні постанови? Заздалегідь вдячний за допомогу у вирішенні цього складного для мене питання.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:11, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), ви маєте право оскаржити постанову про адміністративне правопорушення. Відповідно до статті 287 КУпАП, скарга на постанову може бути подана протягом десяти днів з дня винесення постанови. Скаргу можна подати до вищестоящого органу (посадової особи) або до суду.

Щодо відповідності постанови нормам адміністративного законодавства, важливо звернути увагу на статтю 251 КУпАП, яка визначає, що доказами у справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на підставі яких встановлюється наявність чи відсутність правопорушення, винність особи та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Такі дані можуть бути зафіксовані в протоколах, актах, поясненнях, показаннях свідків, а також в інших документах.

Якщо правоохоронний орган не надав вам можливості ознайомитися з записом з камери відеоспостереження, це може бути підставою для оскарження постанови, оскільки відповідно до статті 268 КУпАП, особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, має право знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання. Відсутність можливості ознайомитися зі всіма матеріалами справи може бути розцінена як порушення вашого права на захист.

З метою підготовки до оскарження постанови варто зібрати всі можливі докази та свідчення, які підтвердять вашу версію подій. Це можуть бути свідчення свідків, записи з інших камер спостереження, якщо такі є, та інші матеріали.

Також варто звернути увагу на те, що ваші права можуть бути захищені у судовому порядку, в тому числі шляхом подання скарги на дії правоохоронців, якщо ви вважаєте, що вони порушили процедури складання протоколу або винесення постанови.

Таким чином, ви маєте законні підстави для оскарження постанови, якщо вважаєте, що ваші права були порушені, або ж якщо маєте докази своєї невинності. Рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на адміністративних справах, для більш детальної консультації та допомоги у підготовці скарги.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы