Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несправедливе стягнення адміністративного штрафу

1
01:25, 21.09.2024
Несправедливе стягнення адміністративного штрафу
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, резидент міста Київ, виконуючи свої громадянські обов'язки, відчуваю глибоку незадоволеність від неправомірного стягнення адміністративного штрафу за порушення, якого, на мою думку, не мало місця. У мене виникли сумніви щодо законності дій правоохоронних органів, які винесли мені адміністративний штраф за порушення правил дорожнього руху, а саме - перевищення допустимої швидкості. Проте, я впевнена, що моя швидкість не перевищувала встановлену норму, так як я завжди дотримуюсь правил дорожнього руху. Інформація про моє так зване "порушення" була отримана з відеореєстратора, який, як мені здається, міг бути некоректно налаштований або зламаний. Тому, мені потрібна допомога юриста щодо наступних питань: Чи можу я оскаржити це рішення? Які докази мені потрібно надати, щоб довести свою правоту? Чи можу я вимагати перевірки відеореєстратора на коректність його роботи? Які мої права і обов'язки в цій ситуації? Чи можу я вимагати поновлення справи, якщо виявиться, що відеореєстратор був некоректно налаштований або зламаний? Які кроки мені слід зробити, щоб захистити мої права і інтереси?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:51, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація підпадає під дію Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), який регулює порядок оскарження адміністративних стягнень.

Ви маєте право оскаржити рішення про накладення адміністративного штрафу. Згідно зі статтею 288 КУпАП, скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення можна подати протягом десяти днів з дня винесення постанови. Скаргу можна подати до вищестоящого органу (вищестоящої посадової особи) або до суду.

Для доведення своєї правоти вам слід надати докази, які спростовують факт порушення. Це можуть бути: свідчення свідків, дані з вашого власного відеореєстратора, технічна документація на ваш транспортний засіб, що підтверджує його технічний стан, та інші документи, які можуть підтвердити вашу невинуватість.

Ви можете вимагати перевірки відеореєстратора на коректність його роботи. Згідно зі статтею 251 КУпАП, доказами у справі можуть бути будь-які фактичні дані, на підставі яких орган, що розглядає справу, встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення. Це включає результати експертиз, які можуть бути проведені щодо технічного стану відеореєстратора.

Якщо буде виявлено, що відеореєстратор був некоректно налаштований або зламаний, ви можете вимагати перегляду справи на підставі нововиявлених обставин згідно зі статтею 294 КУпАП. Це може бути підставою для скасування постанови і закриття справи про адміністративне правопорушення.

Щоб захистити свої права та інтереси, вам слід:

1. Зібрати всі можливі докази, які підтверджують вашу невинуватість.
2. Подати скаргу на постанову до відповідного органу або суду.
3. Звернутися до кваліфікованого юриста для отримання професійної допомоги в підготовці документів і представлення ваших інтересів.

Важливо діяти оперативно, дотримуючись встановлених строків оскарження, та зібрати максимально повний пакет документів, що підтверджують вашу позицію.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы