Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зміна цільового призначення земельної ділянки.

1
16:41, 20.09.2024
Зміна цільового призначення земельної ділянки.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я володію земельною ділянкою у сільській місцевості, яка згідно з державним актом на право власності на землю визначена як земля сільськогосподарського призначення. Однак, я бажаю змінити цільове призначення цієї ділянки на землю для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Я маю на увазі, що у мене є намір вирощувати сільськогосподарську продукцію не для особистого споживання, а з метою реалізації на ринку. Виникло кілька питань щодо цієї процедури. Якими нормативно-правовими актами регулюється процес зміни цільового призначення земельної ділянки? Які документи необхідно підготувати для подання відповідного заявлення до державних органів? Чи потрібно отримувати згоду від місцевої громади або її представницьких органів на зміну цільового призначення земельної ділянки? Які можуть бути наслідки, якщо земельна ділянка буде використовуватися не за своїм цільовим призначенням без проведення процедури зміни цільового призначення?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:12, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Процедура зміни цільового призначення земельної ділянки в Україні регулюється Земельним кодексом України, Законом України "Про землеустрій", а також відповідними підзаконними нормативно-правовими актами.

Згідно зі статтею 20 Земельного кодексу України, зміна цільового призначення земельної ділянки здійснюється відповідно до проекту землеустрою, який розробляється на замовлення власника чи користувача земельної ділянки. Для зміни цільового призначення земельної ділянки Вам необхідно:

1. Замовити у сертифікованого землевпорядника або землевпорядної організації розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
2. Погодити проект землеустрою з органами архітектури та містобудування, а також з органами, що здійснюють державний контроль за використанням та охороною земель.
3. Подати погоджений проект землеустрою разом із заявою до органу місцевого самоврядування (для земель комунальної власності) або до місцевого органу виконавчої влади (для земель державної власності) для прийняття рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки.

Згода місцевої громади як такова не потрібна, проте відповідне рішення приймається органами, що представляють інтереси громади, такими як сільська, селищна або міська рада.

Використання земельної ділянки не за цільовим призначенням без проведення процедури зміни може призвести до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 53-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також можливо накладення штрафу та вимога відновлення цільового призначення земельної ділянки. Крім того, це може стати підставою для примусового припинення права користування земельною ділянкою або вилучення земельної ділянки відповідно до статті 143 Земельного кодексу України.

Отже, для уникнення правових наслідків рекомендується дотримуватися встановленої процедури зміни цільового призначення земельної ділянки.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы