Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відкликання дозволу на користування землею

1
13:46, 22.09.2024
Відкликання дозволу на користування землею
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я стикнувся з ситуацією, коли орган місцевого самоврядування хоче відкликати у мене дозвіл на користування земельною ділянкою, яка виділена мені під індивідуальне житлове будівництво. Вони підкреслюють, що я не приступив до будівництва протягом п'яти років після отримання дозволу, що є порушенням земельного законодавства. Проте, я не зміг розпочати будівництво з об'єктивних причин, зокрема через фінансові труднощі, які виникли в результаті економічної кризи, і також через проблеми зі здоров'ям. Чи є можливість відстояти свої права в даній ситуації, які аргументи я можу висунути проти відкликання дозволу, і які юридичні кроки мені слід зробити для захисту своїх інтересів?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:38, 22.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація підпадає під регулювання Земельного кодексу України, зокрема статей, що регламентують порядок користування земельними ділянками та підстави для припинення права користування землею.

Відповідно до статті 141 Земельного кодексу України, підставою для припинення права користування земельною ділянкою може бути систематичне невиконання користувачем обов'язків, встановлених законодавством або договором. Однак це право органу місцевого самоврядування не є абсолютним і може бути оскаржене вами, якщо ви доведете наявність об'єктивних причин, які перешкоджали вам у виконанні зобов'язань.

По-перше, вам слід подати письмове звернення до органу місцевого самоврядування з проханням переглянути їхнє рішення та надати обґрунтовані пояснення причин, через які ви не змогли розпочати будівництво вчасно. Важливо надати документальні докази, такі як медичні довідки чи підтвердження фінансових труднощів.

По-друге, слід посилатися на частину четверту статті 144 Земельного кодексу України, яка дозволяє органу місцевого самоврядування з урахуванням обставин та за вашою заявою продовжити строк, протягом якого необхідно розпочати будівництво.

Якщо орган місцевого самоврядування не піде вам назустріч, ви маєте право оскаржити їхнє рішення в судовому порядку. При зверненні до суду необхідно підготувати позовну заяву, в якій детально викласти обставини справи, обґрунтувати свої вимоги та навести всі наявні докази. В суді ви можете також клопотати про призначення експертизи для підтвердження об'єктивних причин невиконання зобов'язань.

Важливо пам'ятати, що судова практика в таких справах може варіюватися, тому рекомендується також звернутися за консультацією до кваліфікованого адвоката, який може надати більш детальну допомогу з урахуванням специфіки вашої ситуації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы