Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про спадщiну.

1
17:17, 03.05.2013
Про спадщiну.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Допоможiть менi, будь ласка, в нижчевикладеній ситуацiї.
Моя мама народилася у 1936 роцi, відповідно до статті 1 Закону України № 2195- IV від 18.11.2004 р. «Про соціальний захист дітей війни» є дитиною війни – особою, яка є громадянином України та якій на час закінчення (2 вересня 1945 року) Другої світової війни було менше 18 років.
Статтею 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» встановлено державну соціальну підтримку дітей війни, а саме: дітям війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком. Це пiдвищення повинно виплачуватися щомісячно з 1 січня 2006 року, але протягом 2006-2007 років така допомога їй не виплачувалась взагалі, а починаючи з 01 січня 2008 року по 30 серпня 2011 року виплачувалась у неповному обсязі.
07 травня 2010 року (коли дiзналася про таке порушення її прав) вона звернулася до Управління Пенсійного Фонду України у Куйбишевському районі м. Донецька із заявою про поновлення свого права на отримання зазначенного підвищення до пенсії за 2006-2010 роки. Але їй було відмовлено у відновленні порушеного права.
21 липня 2010 року мама звернулася до Куйбишевського районного суду м. Донецька iз позовом до Управління Пенсійного Фонду на розгляд у порядку цивільного судочинства, згiдно Закону України № 1691-VI вiд 18 лютого 2010 року. Справу судом було закрито 17 вересня 2010 року - за цей час було змiнено внутрiшнє законадавство, та 20 жовтня 2010р. копiю Ухвали суду № 2-7385/10 надiслано Позивачу.
Потiм, 26 листопада 2010 року, мама звернулася з тим же позовом у той же суд на розгляд справи у порядку адміністративного судочинства, вже згiдно статтi 18 та статтi 104 КАС України. Суд, розглянувши 29 грудня 2010р. адміністративну справу за цим позовом у вiдкритому судовому засiданнi (без Позивача та Вiдповiдача), постановив задовольнити її вимоги частково:
– визнано протиправною бездіяльність Відповідача щодо ненарахування Позивачу щомiсячної доплати (підвищення) до пенсії в розмiрi 30% мінімальної пенсії за віком згідно ст.6 ЗУ «Про соціальний захист дітей війни» та зобов’язано здійснити нарахування та виплату цiєї щомiсячної доплати до пенсії але тiльки за періоди з 09 липня 2007 року по 31 грудня 2007 року, з 22 травня 2008 року по 31 грудня 2008 року, з 01 січня 2009 року по 31 грудня 2009 року та з 01 січня 2010 року по 29 грудня 2010 року. В інших позовних вимогах – відмовлено.
I тiльки 31 травня 2011р., на неодноразовi вимоги, суд надiслав їй копiю цiєї постанови. Ця постанова суду першої інстанції, з вини самого суду, отримана єю лише 03 червня 2011 року. Вiдтак, 10 червня 2011 року мама подала заяву про поновлення строків на апеляційне оскарження та апеляційну скаргу на постанову Куйбишевського районного суду мiста Донецька від 29 грудня 2010 р.
Але Донецький апеляцiйний адміністративний суд, розглянувши цю апеляційну скаргу (пiсля смертi Позивача, без зупинення справи згiдно ст.156 КАС України, без надiслання Позивачу копії ухвали про відкриття апеляційного провадження) 22 вересня 2011 року в порядку письмового провадження, залишив її без задоволення, а постанову суду першої інстанції – без змін. Та 15 жовтня 2011 року надiслав Позивачу поштою (рекомендованим листом) копiю цiєї ухвали.
У разі оскарження в апеляційному порядку постанови, прийнятої у вiдкритому судовому засiданнi, ухвала суду апеляційної інстанції по такій справі може бути оскаржена в касацiйному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днiв пiсля набрання законної сили. А законну силу ця ухвала набирає через п’ять днiв пiсля направлення її копiй сторонам у справi.
Я є сином i єдиним спадкоємцем своєї мами, яка померла 30 серпня 2011 року. Свiдотства про спадщiну я поки не маю. В мене є Витяг про реєстрацiю в Спадковому реєстрi вiд 21.02.2012р. та довiдка Донецької державної нотарiальної контори вiд 03 липня 2012 року про те, що, згiдно спадкової справи, я є спадкоємцем який прийняв спадщiну шляхом подання заяви про прийняття спадщини до нотарiальної контори.
Отже, хочу зазначити, що нi мама нi я не отримали жодної копiйки по рiшеннях цих судiв (разом з апеляцiйним).
З цього в мене питання:
– як можна (якщо це можливо) вiдновити судове оскарження ухвали апеляційного суду або постанови суду першої інстанції по цiй справi, або вiдкрити нове судове провадження?
– що робити (як погоджувати) якщо сума заборгованості (за визнаний судом період - у відповідності з рішенням суду першої інстанції), яку нарахував Пенсійний фонд на запит нотаріуса (ці гроші вже входять до складу спадщини), на мою думку, не відповідає дійсності (не збігається з моїм розрахунком) ?

03.05.2013р.
З повагою
Юрiй[E-mail скрыт]

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
09:19, 04.05.2013
Консультирует юрист: Бондарева Ольга

З того часу було вже рішення Конституційного суду з посиланням на практику Європейского суду про те, що всі додаткові нарахування здійснюються в залежності від наявності коштів в держбюджеті.
Ви є правонаступником позивача і маєте право замінити свою маму на будь-якій стадії судового процесу, в тому числі на стадії виконання судового рішення, яке набрало законної сили, або на стадії оскарження судового рішення, з яким Ви не згодні.
Ви маєте право подати заяву про перегляд рішення апелляційного суду в зв'язку з нововиявленими обставинами.

______________
Бондарева Ольга, 068-813-12-55
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}