Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Застосування штрафних санкцій за порушення ПДР

1
19:36, 22.09.2024
Застосування штрафних санкцій за порушення ПДР
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Зіткнувся з таким складним адміністративним питанням, як отримання штрафу за порушення правил дорожнього руху (ПДР) в Україні. Справа в тому, що я, водій з багаторічним досвідом, отримав штраф за порушення ПДР, зокрема за перевищення швидкості, встановленої в населеному пункті. Водночас, мені здається, що цей штраф було застосовано неправильно, оскільки вказані в постанові обставини порушення не відповідають дійсності. Крім того, висунуто штрафну санкцію, яка, на мою думку, є надмірною та необґрунтованою. Більше того, я отримав інформацію про штраф через декілька місяців після ймовірного порушення, що, як мені здається, є порушенням мого права на своєчасне повідомлення про адміністративному правопорушенні. З цього випливає велика кількість питань, які я хотів би поставити юристу. Чи є така практика в Україні законною? Чи можна вважати дії правоохоронних органів правомірними? Які кроки я маю зробити, щоб оскаржити це рішення? Чи можу я вимагати перевірки обставин справи та надання доказів моєї вини? Чи є для мене можливість відстояти свої права в судовому порядку? Виходячи з вищезазначеного, я маю на увазі адміністративне право України, штрафи за порушення ПДР, права водіїв та обов'язки правоохоронних органів. Хотілося б знайти юриста, який спеціалізується на адміністративному праві та міг би допомогти мені з цим питанням.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:46, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

В Україні процес накладення штрафів за порушення правил дорожнього руху регулюється Кодексом України про адміністративні правопорушення (КУпАП) та іншими нормативно-правовими актами. Зокрема, стаття 122 КУпАП передбачає відповідальність за перевищення встановленої швидкості руху, однак важливо, щоб факт порушення був задокументований відповідно до встановлених процедур, а також щоб водію було надано можливість ознайомитися з доказами його вини.

Щодо строку повідомлення про правопорушення, частина 2 статті 276 КУпАП зазначає, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, повинна бути повідомлена про адміністративне правопорушення та строки розгляду справи. Якщо ви отримали повідомлення про штраф через декілька місяців після ймовірного порушення, це може бути підставою для оскарження, оскільки своєчасне повідомлення є важливим елементом дотримання вашого права на захист.

Щоб оскаржити рішення про накладення штрафу, ви маєте право подати скаргу в адміністративний суд відповідно до статті 288 КУпАП. Звернення до суду повинно бути подано протягом 10 днів з моменту отримання постанови про накладення адміністративного стягнення. У своїй скарзі ви можете вимагати перевірки обставин справи, надання доказів вашої вини та обґрунтувати свою позицію щодо неправомірності дій правоохоронних органів.

Для представлення своїх інтересів і захисту прав у суді, рекомендується звернутися до юриста, який спеціалізується на адміністративному праві. Він зможе допомогти вам підготувати всі необхідні документи, а також надати кваліфіковану консультацію з урахуванням всіх обставин вашої справи.

Таким чином, ви маєте всі підстави для оскарження рішення про накладення штрафу, якщо вважаєте його неправомірним. Важливо діяти оперативно, дотримуючись встановлених законодавством строків і процедур.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Автоправо
18:02, 27.07.2011
Про спадщiну.
17:17, 03.05.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы