Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборонені дії патрульної поліції

1
19:20, 20.09.2024
Заборонені дії патрульної поліції
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, зіткнувся з такою ситуацією: під час зупинки автомобіля патрульною поліцією, офіцери поліції вимагали від мене вийти з автомобіля без надання причин такого вимоги. Водночас, я не порушував правила дорожнього руху, не був п'яним чи під впливом наркотиків. Крім того, вони безпідставно відмовилися представити свої посвідчення, що також викликало моє недоуміння. Після мого відмови виконувати їхні вимоги, мені було винесено штрафні санкції. Які мої права в даній ситуації згідно з адміністративним правом України? Чи мають право патрульні поліцейські вимагати від мене виходу з автомобіля без обґрунтування причин? Чи мають право вони відмовлятися представляти свої службові посвідчення? Чи мають право вони винести мені штрафні санкції за відмову виконати незаконні вимоги? Які дії мені слід здійснити для захисту своїх прав та законних інтересів в даній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:46, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, яку ви описали, важливо розуміти, що ваші права, як водія, захищаються законодавством України, зокрема Конституцією України, Кодексом України про адміністративні правопорушення та Законом України "Про Національну поліцію".

По-перше, згідно з частиною другою статті 31 Закону України "Про Національну поліцію", поліцейські зобов'язані представитися, назвати свою посаду, звання, прізвище та на вимогу особи пред'явити службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з інформацією в ньому. Відмова поліцейських від виконання цього обов'язку є порушенням закону.

По-друге, вимога поліцейських про вихід з автомобіля повинна бути обґрунтованою. Згідно з частиною першою статті 35 Закону України "Про Національну поліцію", зупинка транспортного засобу можлива з підстав, зазначених у цій статті, таких як порушення правил дорожнього руху, наявність очевидних ознак технічної несправності, наявність інформації про те, що транспортний засіб використовується в протиправних цілях або інші підстави, передбачені законом.

Щодо накладення штрафних санкцій, поліцейські не мають права виносити штрафи за відмову виконати вимоги, які не ґрунтуються на законі. Відповідно до статті 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення, доказами в справі про адміністративне правопорушення є фактичні дані, на основі яких у встановленому порядку органи (посадові особи) визначають наявність або відсутність адміністративного правопорушення, винність цієї особи у його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Щоб захистити свої права, ви можете:

1. Оскаржити дії поліцейських у вищестоящому органі або в суді. Адміністративне оскарження дій або бездіяльності поліцейських передбачено статтею 18 Закону України "Про звернення громадян".

2. Оскаржити штраф у судовому порядку у відповідності до статті 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає можливість оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення.

3. Звернутися зі скаргою до Державного бюро розслідувань у разі підозри на перевищення поліцейськими службових повноважень.

Зверніть увагу, що для ефективного захисту ваших інтересів бажано звернутися до кваліфікованого адвоката, який допоможе правильно підготувати всі необхідні документи та представити ваші інтереси в суді.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы