Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Закриття бізнесу через порушення санітарних норм.

1
12:10, 22.09.2024
Закриття бізнесу через порушення санітарних норм.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мені, як власнику невеликого кафе, здається, що я став жертвою неправильної інтерпретації адміністративного законодавства з боку місцевих органів влади. Ситуація полягає в тому, що на моє кафе було накладено штраф за невідповідність санітарним нормам, але ці порушення були виявлені за результатами перевірки, яка, на мою думку, була проведена з порушенням процедури. Крім того, інспектор, який проводив перевірку, посилається на норми, які не відповідають дійсності, або зовсім не є обов'язковими для мого типу закладу. Як я можу відстояти свої права в такій ситуації? Чи можу я оскаржити результати перевірки або дії інспектора, якщо вважаю, що вони були необ'єктивними або здійснені з порушенням відповідних процедур? Які юридичні кроки я повинен зробити для відновлення своєї діяльності і чи можу я розраховувати на компенсацію збитків, завданих такими діями?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:23, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли ви вважаєте, що стали жертвою неправильної інтерпретації адміністративного законодавства або неправомірних дій з боку інспекції, ви можете скористатися кількома юридичними механізмами для захисту своїх прав.

По-перше, важливо перевірити, чи була перевірка проведена відповідно до законодавства. Зокрема, зверніть увагу на Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", який регулює процедури проведення перевірок. Відповідно до цього закону, органи державного нагляду повинні дотримуватися певних правил, зокрема щодо повідомлення суб’єкта господарювання про перевірку та надання йому можливості брати участь у ній (стаття 5 Закону).

По-друге, якщо ви вважаєте, що результати перевірки є необ'єктивними або складені з порушенням процедури, ви маєте право оскаржити їх. Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України (КАСУ), ви можете подати адміністративний позов до суду з вимогою визнати дії інспектора протиправними та скасувати результати перевірки (стаття 19 КАСУ).

Третім кроком є подання скарги на дії інспектора або органу, який проводив перевірку, до вищестоящого органу або до органів прокуратури, якщо ви вважаєте, що було порушено ваші права або законодавство (стаття 7 Закону України "Про звернення громадян").

Щодо можливості відшкодування збитків, ви можете подати позов до суду про відшкодування матеріальних збитків, завданих вам неправомірними діями органу державного нагляду. Для цього вам знадобиться довести факт завданих збитків та причинно-наслідковий зв’язок між діями інспектора та завданими збитками (стаття 22 Цивільного кодексу України).

Важливо також зібрати всі докази, які підтверджують вашу позицію, включаючи документи, свідчення свідків та інші матеріали, які можуть бути корисними в судовому розгляді. Рекомендується звернутися за консультацією до кваліфікованого юриста, який допоможе підготувати необхідні документи та забезпечити ефективний захист ваших прав.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Управление ТС
11:39, 02.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы