Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Спори зі страховиками про відшкодування збитків

1
03:06, 21.09.2024
Спори зі страховиками про відшкодування збитків
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як власник автомобіля, недавно потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, в результаті якої мій автомобіль отримав значні пошкодження. Моя автостраховка включає в себе відшкодування збитків у разі ДТП. Проте, після ретельного розгляду моєї справи, страхова компанія відмовила мені у виплаті, посилаючись на деякі нюанси умов договору, які, на їхню думку, виключають можливість відшкодування у моєму випадку. Питання, яке я хотів би поставити юристу: чи можу я оскаржити рішення страховика в судовому порядку, якщо вважаю, що тлумачення умов договору, наведене страховиком, є некоректним, а також які юридичні кроки мені слід у цьому випадку здійснити? Чи є доцільним звернутися до незалежного експерта, який міг би провести оцінку пошкодження автомобіля і визначити розмір збитків? Чи може бути так, що страхова компанія намагається уникнути відшкодування збитків, спираючись на неправильне тлумачення умов договору? І чи є можливість застосувати адміністративне право для захисту моїх прав і інтересів в цьому випадку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:51, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Оскаржити рішення страхової компанії в судовому порядку є цілком можливим, якщо ви вважаєте, що умови договору були їхньою стороною неправильно інтерпретовані. Відповідно до статті 16 Цивільного кодексу України, кожна особа має право на захист своїх прав і законних інтересів у суді. Для цього вам необхідно здійснити кілька важливих кроків:

1. **Аналіз договору страхування**: Уважно перегляньте умови страхового договору, особливо ті, на які посилається страхова компанія. З’ясуйте, чи дійсно існують підстави для відмови у виплаті згідно з умовами договору.

2. **Звернення до незалежного експерта**: Це може бути доцільним кроком для об’єктивної оцінки пошкоджень автомобіля та розміру збитків. Висновок незалежного експерта може служити важливим доказом у суді.

3. **Підготовка претензії**: Подайте письмову претензію до страхової компанії з викладенням ваших аргументів та вимог. Вимагайте офіційної відповіді на вашу претензію.

4. **Звернення до суду**: Якщо страхова компанія відмовляється переглянути своє рішення, ви маєте право подати позов до суду. При цьому варто підготувати всі необхідні докази, включаючи копії договору, висновки експертів та інші документи, що підтверджують вашу позицію.

Щодо можливості використання адміністративного права, то в даному випадку це не є основним шляхом захисту, оскільки йдеться про цивільно-правові відносини між вами та страховою компанією. Однак, якщо ви виявите, що страхова компанія систематично порушує законодавство або умови договору, ви можете звернутися зі скаргою до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг).

Звернення до суду та підготовка документів може бути складним процесом, тому рекомендується скористатися послугами кваліфікованого юриста, який зможе надати професійну допомогу у вашій справі.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы