Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Обмеження громадської активності через карантинні обмеження

1
13:16, 20.09.2024
Обмеження громадської активності через карантинні обмеження
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є активісткою громадської організації, яка бореться за права тварин, намічено провести мітинг проти жорстокого поводження з тваринами на одному з підприємств міста. Але через карантинні обмеження, влада міста не дозволяє нам провести цей мітинг, посилаючись на постанову Кабінету Міністрів України щодо обмеження масових заходів. Ми вважаємо, що це порушення наших конституційних прав на свободу зборів і мирних акцій протесту. Як нам в цій ситуації відстояти свої права, не порушуючи закон? Є чи немає в Україні законів, які дозволяють проводити мітинги під час карантину, і як нам відстояти свої права в судовому порядку, якщо влада міста продовжує відмовляти нам?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:16, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

В Україні право на свободу зборів та мирних акцій гарантується статтею 39 Конституції України, яка передбачає, що громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, попередньо повідомивши органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування. Проте це право може бути обмежене в інтересах національної безпеки та громадського порядку, зокрема, під час надзвичайних ситуацій, таких як пандемія.

На час дії карантину Кабінет Міністрів України може вводити обмеження на проведення масових заходів відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб". Постанова Кабінету Міністрів, на яку посилаються місцеві органи влади, ймовірно встановлює такі обмеження для запобігання поширенню інфекційних хвороб.

Однак, для захисту своїх прав, ви можете вжити наступних заходів:

1. **Переговори з органами влади**: Спробуйте домовитися з місцевими органами влади про проведення мітингу в іншій формі або з дотриманням певних умов (наприклад, обмеження кількості учасників, дотримання соціальної дистанції тощо).

2. **Альтернативні форми протесту**: Розгляньте можливість використання онлайн-платформ для проведення віртуальних акцій, що дозволить привернути увагу до вашої проблеми без порушення карантинних обмежень.

3. **Судовий захист**: Якщо місцева влада відмовляється йти на компроміс, ви маєте право оскаржити їхні дії в адміністративному суді. Відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України, ви можете подати позов щодо неправомірних дій органів влади, які обмежують ваше конституційне право на мирні збори.

4. **Консультація з юристами**: Рекомендується звернутися до правозахисних організацій або адвокатів, які спеціалізуються на питаннях прав людини, для отримання професійної правової допомоги.

Важливо дотримуватися чинного законодавства та враховувати, що обмеження можуть бути законними, якщо вони спрямовані на захист здоров'я населення. Однак, ви маєте право захищати свої права у встановленому законом порядку.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Дети войны
05:58, 03.11.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы