Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Складність з розміщенням реклами.

1
23:50, 20.09.2024
Складність з розміщенням реклами.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я власник невеликого кафе в центрі міста. Нещодавно мені прийшла ідея розмістити рекламу мого закладу на фасаді будинку, що знаходиться навпроти. Власник цього будинку, мій добрий знайомий, не мав нічого проти і ми підписали відповідний договір. Однак, коли я звернувся в міську раду за дозволом, мені відмовили, посилаючись на те, що розміщення реклами на фасаді будинку порушує правила благоустрою. З моєї точки зору, це не зовсім справедливо, адже у нашому місті є багато прикладів, коли подібні рекламні білборди вже існують. Тому мені хотілося б підняти таке питання: які є законодавчі акти, які регулюють розміщення рекламних конструкцій на фасадах житлових та нежитлових будівель, і які вони мають критерії? Чи є вони загальнодержавні, чи кожне місто може встановлювати свої правила? Чи можливо в моєму випадку оскаржити рішення міської ради, і якщо так, то в якому порядку? І чи може власник будівлі в певній мірі впливати на рішення щодо розміщення реклами на своєму будинку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:33, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Розміщення рекламних конструкцій на фасадах будівель в Україні регулюється законодавством як на загальнодержавному рівні, так і на рівні місцевих органів влади.

На загальнодержавному рівні основними нормативними актами, які регулюють розміщення зовнішньої реклами, є Закон України "Про рекламу" та Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами". Згідно з цими актами, для розміщення реклами на фасаді будівлі необхідно отримати дозвіл від виконавчого органу місцевої ради (стаття 16 Закону України "Про рекламу").

Місцеві органи влади мають право розробляти та затверджувати власні правила благоустрою, які можуть містити додаткові вимоги щодо розміщення рекламних конструкцій. Це означає, що в різних містах можуть існувати різні правила, тому важливо ознайомитися з місцевими нормативними актами, зокрема, рішеннями міської ради або виконавчого комітету, які регламентують порядок розміщення реклами у вашому місті.

Щодо можливості оскарження рішення міської ради про відмову у видачі дозволу, ви маєте право оскаржити таке рішення в адміністративному порядку або в суді. Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, ви можете подати адміністративний позов до суду протягом шести місяців з моменту, коли ви дізналися або могли дізнатися про порушення ваших прав (стаття 122 КАС України).

Що стосується впливу власника будівлі на рішення щодо розміщення реклами, його згода є необхідною, але не достатньою умовою для отримання дозволу. Окрім згоди власника, необхідно виконати всі вимоги законодавства та отримати відповідні дозволи від органів місцевого самоврядування.

У вашому випадку, для більш точного розуміння ситуації, рекомендується звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на рекламному праві та добре обізнаний з місцевими нормативними актами вашого міста.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы