Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як захистити свої права в справі про спадщину в Квасах?

1
00:09, 04.10.2024
Як захистити свої права в справі про спадщину в Квасах?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мені потрібен адвокат з Квас, щоб допомогти у вирішенні суперечок з родичами щодо розподілу спадщини після смерті батька. Чи можна оспорити дії одного з спадкоємців, який намагається незаконно заволодіти майном? Які юридичні кроки потрібно підприйняти для відстоювання своїх прав у цій ситуації? Чи є шанси на успішний виграш у суді? Які документи потрібно зібрати для підтвердження своїх власних прав на спадщину?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:46, 04.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли виникає суперечка щодо розподілу спадщини, важливо діяти згідно із законодавством України. Основоположним нормативним актом, що регулює питання спадкування в Україні, є Цивільний кодекс України (ЦКУ). Спадкування може відбуватися за заповітом або за законом (статті 1216-1308 ЦКУ).

Якщо ви вважаєте, що дії одного з спадкоємців є незаконними, є можливість оспорити їх у суді. Згідно зі статтею 1257 ЦКУ, спадкоємець може бути позбавлений права на частку в спадщині, якщо його дії порушують права інших спадкоємців або суперечать закону.

Юридичні кроки, які слід підприйняти:

1. Консультація з адвокатом. Звернення до адвоката, який спеціалізується на спадкових справах, допоможе визначити стратегію захисту ваших прав.

2. Збір доказів. Вам знадобляться документи, які підтверджують ваше право на спадщину: свідоцтво про смерть спадкодавця, документи, що підтверджують родинні зв'язки, заповіт (якщо є), документи на право власності спадкодавця.

3. Подання позову до суду. У разі необхідності, ви можете подати позов до суду про визнання недійсними дій спадкоємця або про поділ спадщини (стаття 1308 ЦКУ).

Щодо шансів на успішний виграш у суді, це залежатиме від зібраних вами доказів та аргументації. Документи повинні чітко підтверджувати ваше право на спадщину та порушення з боку іншого спадкоємця.

Додатково, варто звернути увагу на строк давності для прийняття спадщини, який становить шість місяців з моменту відкриття спадщини (стаття 1270 ЦКУ). Якщо цей строк пропущено, можливе його поновлення через суд за наявності поважних причин.

Консультація з кваліфікованим адвокатом допоможе вам краще зрозуміти ваші права і перспективи справи.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы