Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спортзал без ліцензії: це законно?

1
01:00, 22.09.2024
Спортзал без ліцензії: це законно?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є власником невеликого спортивного залу для аматорських занять фізкультурою та різноманітними видами спорту в одному з міст України. Почав займатися цією справою безпосередньо після зміни законодавства, яке стосується фізичної культури та спорту. Питання, які виникли у мене, пов'язані з адміністративним правом, адже я не маю впевненості у законності діяльності мого спортзалу. Наразі в мене немає ліцензії на проведення спортивних занять, адже я вважав, що для аматорського спорту вона не потрібна. Однак, нещодавно мені заявили, є певні ризики щодо цього. Перш за все, це стосується відповідальності за можливі травми або інші неприємності, які можуть трапитися з відвідувачами під час занять. Друге - це можливість притягнення мене до адміністративної відповідальності за заборонену діяльність. Тому хотів би отримати консультацію з таких питань: 1. Чи потрібна ліцензія для проведення аматорських спортивних занять в спортзалі? Якщо так, то які саме дії потрібно виконати для її отримання? 2. Які юридичні наслідки можуть бути у разі виявлення факту відсутності такої ліцензії? 3. Які мої права та обов'язки як власника спортзалу, що стосуються забезпечення безпеки відвідувачів? 4. Чи можуть бути проблеми з органами державної влади через відсутність ліцензії, і як краще вирішити це питання? Ваші рекомендації будуть дуже корисними для мене, дякую!

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:29, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідаючи на ваші запитання, слід зазначити наступне:

1. Відповідно до українського законодавства, ліцензуванню підлягають деякі види господарської діяльності, зокрема, пов'язані з професійною спортивною діяльністю. Проте, для аматорських спортивних занять, як правило, ліцензія не потрібна. Закон України "Про фізичну культуру і спорт" не передбачає обов'язкової ліцензії для аматорських занять спортом. Однак, для остаточної впевненості рекомендується звернутися до місцевих органів влади або до юриста, щоб перевірити наявність спеціальних вимог у вашому регіоні.

2. У разі виявлення факту відсутності ліцензії (якщо вона необхідна), можливі адміністративні санкції, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення. Це можуть бути штрафи або припинення діяльності до усунення порушень. Важливо оцінити, чи дійсно ваша діяльність підлягає ліцензуванню, щоб уникнути таких наслідків.

3. Як власник спортзалу, ви несете відповідальність за безпеку відвідувачів. Це включає в себе забезпечення належного стану обладнання, дотримання санітарно-гігієнічних норм, наявність медичної аптечки та підготовленого персоналу, здатного надати першу допомогу. Відповідальність за травми може настати як за цивільним законодавством (зобов'язання відшкодування шкоди), так і за адміністративним.

4. Відсутність ліцензії може стати підставою для перевірок з боку державних органів. Щоб уникнути проблем, рекомендується з'ясувати, чи дійсно ліцензія потрібна, і якщо так, вжити заходів для її отримання. Це може включати подання заяви та необхідних документів до ліцензійного органу. Звернення до юриста допоможе правильно скласти документи та мінімізувати ризики.

З метою уникнення правових проблем, рекомендується консультуватися з юристом, який спеціалізується на спортивному праві, щоб отримати консультації, адаптовані до вашої конкретної ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы