Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадковий розподіл майна в Горохові: як правильно скласти заповіт?

1
23:22, 27.09.2024
Спадковий розподіл майна в Горохові: як правильно скласти заповіт?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як правильно скласти заповіт для спадкового розподілу майна в Горохові? Чи потрібно звертатися до нотаріуса для його складання? Які юридичні вимоги та обмеження існують у цьому випадку? Як забезпечити, щоб майно було розподілене відповідно до моїх бажань? Чи потрібно реєструвати заповіт у спеціальних органах? Що робити, якщо виникають спори між спадкоємцями щодо розподілу майна? Як діяти у випадку відмови одного зі спадкоємців від спадщини? Чим загрожує недотримання правил спадкового розподілу майна в Україні?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:06, 28.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Складання заповіту в Україні регулюється Цивільним кодексом України (ЦКУ). Згідно з статтею 1233 ЦКУ, заповіт є особистим розпорядженням фізичної особи на випадок її смерті.

1. **Складання заповіту**: Заповіт може бути складений у письмовій формі з власноручним підписом заповідача. Для забезпечення юридичної сили заповіту, рекомендується звернутися до нотаріуса для його посвідчення (ст. 1247 ЦКУ). Це допоможе уникнути можливих юридичних суперечок та забезпечить дотримання всіх необхідних формальностей.

2. **Нотаріальне посвідчення**: Звернення до нотаріуса є важливим кроком для посвідчення заповіту, що робить його дійсним та надає йому юридичну силу (ст. 1248 ЦКУ). Нотаріус перевіряє дієздатність заповідача, його волю та забезпечує правильність оформлення документу.

3. **Забезпечення виконання заповіту**: Щоб майно було розподілене відповідно до ваших бажань, важливо чітко визначити спадкоємців та частки в заповіті. Також можна призначити виконавця заповіту, який буде здійснювати контроль за його виконанням (ст. 1286 ЦКУ).

4. **Реєстрація заповіту**: Після посвідчення заповіту нотаріус вносить відповідні відомості до Спадкового реєстру, що забезпечує додатковий рівень безпеки та підтвердження існування заповіту.

5. **Спори між спадкоємцями**: У разі виникнення спорів між спадкоємцями, вони можуть бути вирішені в судовому порядку. Суд розгляне обставини справи, дійсність заповіту та інші юридичні аспекти (ст. 1241 ЦКУ).

6. **Відмова від спадщини**: Спадкоємець може відмовитися від спадщини протягом шести місяців з моменту відкриття спадщини, подавши відповідну заяву нотаріусу (ст. 1273 ЦКУ).

7. **Недотримання правил**: Недотримання встановлених правил щодо складання та посвідчення заповіту може призвести до його визнання недійсним (ст. 1257 ЦКУ), що, в свою чергу, може викликати судові спори та ускладнення в розподілі майна.

Таким чином, для складання заповіту, який відповідає вашим бажанням, важливо дотримуватись встановлених законодавством процедур і формальностей. Звернення до професійного нотаріуса допоможе забезпечити дійсність заповіту і захистити ваші інтереси.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы