Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Невизначеність у будівельному законодавстві.

1
01:54, 21.09.2024
Невизначеність у будівельному законодавстві.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як здійснити правильну та законну реконструкцію житлового приміщення в багатоквартирному будинку, якщо згідно з нормами чинного адміністративного законодавства України, зокрема, пунктом 1 статті 13 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", реконструкція будівель та споруд здійснюється на підставі проекту реконструкції, який має бути погоджений з власником будівлі або споруди, якщо інше не передбачено законом, але при цьому відсутня чітка процедура погодження такого проекту реконструкції з іншими мешканцями багатоквартирного будинку, що може викликати конфліктні ситуації та порушення прав та інтересів інших мешканців?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:19, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Для здійснення правильної та законної реконструкції житлового приміщення в багатоквартирному будинку, необхідно дотримуватись наступних кроків з урахуванням чинного законодавства України:

1. **Отримання згоди власника будівлі**: Згідно з пунктом 1 статті 13 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", реконструкція має проводитись на підставі проекту, погодженого з власником будівлі. У випадку багатоквартирного будинку, власником загальних частин будинку є всі співвласники, тому проект реконструкції повинен бути погоджений з усіма співвласниками відповідно до Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

2. **Розробка проекту реконструкції**: Проект має бути розроблений сертифікованим архітектором або проектувальником, що забезпечить відповідність проекту будівельним нормам і стандартам.

3. **Отримання технічних умов**: Якщо реконструкція передбачає зміни в інженерних мережах або конструктивних елементах будівлі, необхідно отримати відповідні технічні умови від експлуатуючих організацій (наприклад, водоканал, електромережі тощо).

4. **Згода інших мешканців**: Хоча чинне законодавство прямо не вимагає згоди всіх мешканців на реконструкцію окремого приміщення, рекомендується отримати письмову згоду співвласників, особливо якщо реконструкція може вплинути на загальні частини будинку чи інтереси інших мешканців. Це може бути оформлено як протокол загальних зборів співвласників.

5. **Отримання дозволу на виконання будівельних робіт**: Зверніться до органу державного архітектурно-будівельного контролю для отримання дозволу на виконання будівельних робіт. Це передбачено статтею 37 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

6. **Виконання будівельних робіт**: Після отримання всіх необхідних дозволів можна розпочинати будівельні роботи. Важливо дотримуватись проекту та всіх технічних умов, щоб уникнути проблем у майбутньому.

7. **Здача об'єкта в експлуатацію**: Після завершення робіт необхідно здати об'єкт в експлуатацію, що передбачає перевірку відповідними органами на предмет відповідності проекту та нормативам.

Дотримання цих кроків допоможе уникнути конфліктних ситуацій та забезпечити захист прав та інтересів як власника приміщення, так і інших мешканців багатоквартирного будинку.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Ч.2 ст.182
19:01, 22.03.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы