Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність майна: як захистити свої права?

1
01:37, 29.09.2024
Спадкоємність майна: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як спадкоємець померлої родички, стикнулася з ситуацією, коли інші члени родини претендують на частку у спадщині, яка мені належить. Які кроки мені потрібно підтримати для захисту своїх прав у справі про спадкування майна? Які документи та докази мені необхідно зібрати, щоб вирішити цей спір юридично та відстояти свої інтереси перед судом?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:49, 29.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У випадку, коли ви зіткнулися з претензіями інших членів родини на спадщину, яка, на вашу думку, належить вам, важливо діяти відповідно до законодавства України, щоб захистити свої права.

1. **Звернення до нотаріуса**: Перш за все, вам слід звернутися до нотаріуса, щоб відкрити спадкову справу. Це необхідно зробити протягом шести місяців з дня відкриття спадщини (ст. 1270 Цивільного кодексу України). Нотаріус розпочне процес оформлення спадщини та надасть вам інформацію про інші потенційних спадкоємців.

2. **Перевірка заповіту**: Якщо існує заповіт, важливо перевірити його чинність та зміст. Заповіт має бути складений у відповідності до вимог ст. 1247-1257 Цивільного кодексу України. Якщо ви є спадкоємцем за заповітом, це може значно зміцнити вашу позицію.

3. **Збір документів**:
- **Свідоцтво про смерть** родички.
- **Документи, що підтверджують родинний зв'язок** (свідоцтва про народження, шлюб тощо).
- **Заповіт** (якщо є).
- **Документи на майно**, яке є предметом спадщини (свідоцтва на право власності, договори купівлі-продажу, виписки з реєстрів).

4. **Оцінка майна**: Якщо ви претендуєте на певну частку у спадщині, можливо, знадобиться оцінка майна для визначення його вартості, що може стати основою для подальших переговорів чи судового спору.

5. **Юридична консультація**: Зверніться до адвоката для отримання консультації та складання стратегії захисту ваших інтересів. Адвокат допоможе в підготовці документів і може представляти ваші інтереси в суді.

6. **Урегулювання спору**: Якщо є можливість, спробуйте вирішити спір мирним шляхом через переговори з іншими спадкоємцями.

7. **Звернення до суду**: Якщо спір не вдається вирішити добровільно, вам доведеться подати позов до суду. У позовній заяві слід чітко обґрунтувати свої вимоги та надати всі зібрані документи як докази. Суд розгляне справу відповідно до норм Цивільного процесуального кодексу України.

Дотримання цих кроків допоможе вам захистити свої спадкові права та підготуватися до можливих судових розглядів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


29 03 2007 р мій ...
11:23, 23.08.2011
Таможня авто
11:27, 01.07.2011
Cт.126 ч.1
00:46, 12.01.2019

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы