Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Правова допомога щодо поділу спільного майна після розлучення

1
19:22, 27.09.2024
Правова допомога щодо поділу спільного майна після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я розлучаюсь з чоловіком і нам потрібно поділити спільне майно, яке ми набули під час шлюбу. Чи можливо розійтися мирно і без скандалів? Які права я маю на певні речі, які нам належать разом з чоловіком? Які кроки потрібно підійняти для законного поділу майна? Як визначається чиє майно вважається спільним? Питання до юриста: Які юридичні кроки потрібно вжити для поділу спільного майна після розлучення? Які права та обов'язки я маю в цій ситуації відповідно до українського законодавства? Чи можливий мирний шлях у вирішенні цієї проблеми без судового втручання?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:47, 27.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні питання поділу спільного майна подружжя регулюються Сімейним кодексом України. Згідно з статтею 60 цього кодексу, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, незалежно від того, на чиє ім'я воно було придбане. Це означає, що обидва партнери мають рівні права на це майно.

1. **Визначення спільного майна**: Спільне майно включає все, що набуте подружжям за час шлюбу, окрім майна, яке кожен з подружжя отримав у дарунок, у спадщину або за особисті кошти, що були в них до шлюбу (стаття 57 Сімейного кодексу України).

2. **Мирний шлях поділу майна**: Ви можете уникнути судового втручання, якщо обидва партнери згодні на добровільний поділ майна. Для цього можна укласти договір про поділ спільного майна, в якому визначити, як саме буде розподілено майно між вами. Цей договір бажано засвідчити у нотаріуса для надання йому юридичної сили.

3. **Судовий порядок поділу майна**: Якщо досягти згоди не вдається, ви можете звернутися до суду з позовом про поділ майна. Суд розподілить майно, виходячи з принципу рівності часток, але також може враховувати інтереси дітей та конкретні обставини (стаття 70 Сімейного кодексу України).

4. **Юридичні кроки**:
- Спочатку спробуйте домовитися з чоловіком про поділ майна. Це можна зробити за допомогою медіатора.
- Якщо угоди досягти не вдається, зверніться до нотаріуса для складання договору про поділ майна.
- У разі неможливості вирішення питання мирним шляхом, подайте позов до суду.

5. **Права та обов'язки**: Ви маєте право на половину спільно нажитого майна. Також ви зобов’язані дотримуватися умов договору про поділ майна, якщо такий буде укладений.

Мирне вирішення питання є найкращим варіантом, оскільки воно зберігає час, нерви та кошти, які можуть бути витрачені на судові процеси. Радимо проконсультуватися з юристом для складання договору про поділ майна або для підготовки документів до суду, якщо це буде необхідно.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Дтп
22:20, 26.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы