Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розлучення з подільною дитиною: як захистити свої права?

1
16:27, 27.09.2024
Розлучення з подільною дитиною: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як чоловік, який розлучається з дружиною, я виявив, що вона намагається обмежити мої права на спілкування зі спільною дитиною. Якщо вона продовжує ускладнювати зустрічі та позбавляє можливості бачитися з дитиною, які дії я можу підприйняти для захисту своїх батьківських прав? Які юридичні кроки можна підняти в подібній ситуації відповідно до законодавства України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:41, 27.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

В Україні права та обов'язки батьків щодо дитини регулюються Сімейним кодексом. Відповідно до статті 141 Сімейного кодексу України, мати і батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини. Це означає, що жоден із батьків не може самостійно обмежувати право іншого на спілкування з дитиною.

Якщо ваша колишня дружина перешкоджає вашому спілкуванню з дитиною, ви можете вжити такі юридичні дії:

1. **Звернення до органів опіки та піклування**: Ви можете звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання дитини. Органи опіки та піклування можуть провести перевірку та надати рекомендації щодо вирішення ситуації.

2. **Судовий позов про визначення участі у вихованні дитини**: Відповідно до статті 159 Сімейного кодексу України, в разі спору батьки можуть звернутися до суду з метою визначення участі одного з батьків у вихованні дитини. Суд встановлює порядок участі у вихованні, включаючи графік зустрічей з дитиною.

3. **Виконання судового рішення**: Якщо суд прийме рішення на вашу користь, і колишня дружина відмовиться його виконувати, ви можете звернутися до виконавчої служби для примусового виконання рішення суду.

4. **Медіація**: Розгляньте можливість залучення медіатора для досягнення домовленості з колишньою дружиною щодо спільного виховання дитини. Медіація може допомогти знайти компроміс, який влаштує обидві сторони.

Важливо пам'ятати, що всі дії повинні бути спрямовані на забезпечення найкращих інтересів дитини, що є основним принципом у всіх питаннях, пов'язаних із дітьми. Якщо виникає складність у самостійному вирішенні питань, рекомендується звернутися за допомогою до адвоката, який спеціалізується на сімейних спорах.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы