Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема зі штрафами від Державної екологічної інспекції.

1
17:55, 20.09.2024
Проблема зі штрафами від Державної екологічної інспекції.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Маю наступну проблему. Останнім часом Державна екологічна інспекція України почала активно накладати штрафи на моє підприємство за порушення екологічного законодавства. Зокрема, ми були оштрафовані за забруднення повітря, викиди в атмосферу, неналежне зберігання відходів і недотримання вимог щодо їх утилізації. Проте, ми маємо певні сумніви щодо законності такого накладання штрафів. По-перше, інспекція проводила перевірки без нашого відома та згоди, що, як на мене, суперечить вимогам адміністративного законодавства. По-друге, ми не отримали від інспекції ніяких документів, що підтверджують наявність вказаних порушень. Тому в мене виникає ряд питань. Чи має право Державна екологічна інспекція виконувати перевірки без мого відома та згоди? Які документи вона має надати мені для підтвердження виявлених порушень? Які є законні способи відстоювати свої права в даному випадку? Чи можу я вважати такі штрафи незаконними і оскаржити їх в суді?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:55, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Відповідно до законодавства України, Державна екологічна інспекція має право проводити перевірки суб'єктів господарювання з метою контролю за дотриманням екологічних норм. Однак, такі перевірки повинні здійснюватися у відповідності до встановлених процедур.

По-перше, згідно з Законом України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", органи державного нагляду (контролю) зобов’язані повідомляти суб’єкта господарювання про проведення планової перевірки не пізніше ніж за 10 днів до її початку. Позапланові перевірки можуть здійснюватися без попередження тільки у випадках, передбачених законом, наприклад, за наявності обґрунтованих скарг або загрози життю та здоров'ю людей.

По-друге, під час проведення перевірки інспекція зобов’язана оформити відповідні документи, що підтверджують виявлені порушення. Це можуть бути акти перевірок, протоколи, фотографічні матеріали тощо. Відповідно до статті 7 Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про охорону навколишнього природного середовища", результати перевірки повинні бути відображені в акті, який підписується як представниками інспекції, так і представниками підприємства.

Щодо оскарження штрафів, ви маєте право звернутися до суду, якщо вважаєте, що дії інспекції були незаконними. Відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України, ви можете подати адміністративний позов до суду для оскарження рішення про накладення штрафу. При цьому важливо надати докази, що підтверджують порушення процедури проведення перевірки або відсутність фактичних порушень з вашого боку.

Отже, якщо ви вважаєте, що інспекція порушила процедуру перевірки або немає достатніх підстав для накладення штрафів, ви маєте право оскаржити такі дії в суді. Рекомендується також звернутися за правовою допомогою для більш детального аналізу ситуації та підготовки необхідних документів.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы