Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Права жінки під час розлучення: як захистити свої інтереси?

1
14:38, 27.09.2024
Права жінки під час розлучення: як захистити свої інтереси?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як жінка, яка збирається розлучатися, хочу дізнатися, які є мої права у випадку поділу спільного майна, визначенні аліментів та опіки над дітьми. Які кроки мені потрібно підприйняти для захисту своїх інтересів під час розлучення? Чи можу я розраховувати на підтримку закону у вирішенні конфліктних ситуацій, які виникають під час розлучення?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:56, 27.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

В Україні процес розлучення та поділ спільного майна регулюються рядом законодавчих актів, основними з яких є Сімейний кодекс України та Цивільний кодекс України.

1. **Поділ спільного майна**: Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є спільною сумісною власністю. Поділ такого майна може бути здійснений за згодою сторін або через суд. Згідно зі статтею 70 Сімейного кодексу, при поділі майна частки чоловіка і жінки є рівними, якщо інше не передбачено шлюбним договором або домовленістю між подружжям. У випадку виникнення спорів суд може врахувати інтереси дітей та заслуги кожного з подружжя у набутті майна.

2. **Аліменти**: Стаття 181 Сімейного кодексу України передбачає право дитини на утримання з боку обох батьків. Аліменти можуть бути визначені шляхом укладення договору між батьками або за рішенням суду. Мінімальний розмір аліментів не може бути меншим за 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Відповідно до статті 182, розмір аліментів визначається судом з урахуванням матеріального стану платника та наявності у нього інших дітей.

3. **Опіка над дітьми**: Питання опіки визначається, виходячи з інтересів дитини. Згідно зі статтею 161 Сімейного кодексу, при розлученні суд вирішує, з ким із батьків залишатимуться діти, враховуючи їхні інтереси, думку дітей, якщо вони досягли відповідного віку, та житлові умови батьків.

4. **Кроки для захисту інтересів**:
- Консультація з адвокатом, який спеціалізується на сімейному праві.
- Підготовка доказів, які підтверджують ваші вимоги (наприклад, документи на майно, довідки про доходи).
- Участь у медіації, якщо це можливо, для досягнення згоди без судового розгляду.
- Подання позову до суду у разі неможливості врегулювання питань шляхом домовленості.

5. **Підтримка з боку закону**: Законодавство України надає вам право на захист інтересів через суд. Ви можете подати заяву до суду для вирішення будь-яких спірних питань, що виникають під час розлучення. Також маєте право на безоплатну правову допомогу, якщо відповідаєте критеріям, визначеним Законом України "Про безоплатну правову допомогу".

Отже, закон забезпечує механізми для захисту ваших прав під час розлучення, включаючи поділ майна, визначення аліментів та опіки над дітьми.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы