Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Несправедливе адміністративне стягнення

1
16:32, 20.09.2024
Несправедливе адміністративне стягнення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, виступаючи в якості суб'єкта адміністративного права, стикнувся з проблемою несправедливого адміністративного стягнення. Питання полягає в тому, що я був притягнутий до адміністративної відповідальності за порушення, якого не вчиняв. Рішення про оштрафування було прийнято на підставі недостовірних доказів та відсутності об'єктивного розслідування обставин справи. Я вважаю, що моє право на справедливий суд було порушено, а адміністративний розгляд справи був упередженим. В цьому контексті, я маю конкретне питання для юриста. Які юридичні кроки я маю зробити для того, щоб оскаржити несправедливе адміністративне рішення, прийняте за результатами розгляду моєї справи? Чи можу я розраховувати на відновлення справедливості в рамках адміністративного процесу в Україні, враховуючи, що я маю на руках докази своєї невинності, які не були враховані під час розгляду моєї справи?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:56, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У випадку несправедливого адміністративного стягнення в Україні, громадянин має право оскаржити таке рішення. Процедура оскарження регулюється Кодексом адміністративного судочинства України та Кодексом України про адміністративні правопорушення.

По-перше, слід подати скаргу на постанову про адміністративне правопорушення. Відповідно до статті 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення, постанова може бути оскаржена в 10-денний строк з дня її винесення. Скарга подається до органу (посадової особи), який виніс постанову, або до вищого органу (вищої посадової особи).

По-друге, якщо скарга не задовольняється, або якщо ви не погоджуєтеся з рішенням за результатами розгляду скарги, ви маєте право звернутися до адміністративного суду. Згідно зі статтею 19 Кодексу адміністративного судочинства України, суди розглядають справи щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Під час подання позову до адміністративного суду важливо врахувати такі моменти:

1. Зібрати всі наявні докази, які підтверджують вашу невинність або неправомірність дій, на підставі яких було прийнято рішення про накладення стягнення. Це можуть бути документи, свідчення свідків, фото- та відеоматеріали.

2. Подати позовну заяву у встановлені строки. Відповідно до статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України, строк звернення до суду становить шість місяців з моменту, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав.

3. Звернутися за юридичною консультацією або допомогою адвоката, щоб правильно оформити позовну заяву та підготуватися до судового процесу.

Враховуючи зазначене, є підстави розраховувати на відновлення справедливості в рамках адміністративного процесу, особливо якщо наявні докази, які не були враховані під час первинного розгляду справи.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы