Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфлікт із місцевою владою через забудову

1
01:50, 23.09.2024
Конфлікт із місцевою владою через забудову
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, стикнувся з проблемою адміністративного характеру, що пов'язана з діями місцевого органу влади у сфері забудови території мого міста. Відповідно до плану землеустрою, невеликий ділянка землі поруч з моєю приватною власністю була виділена під зелену зону. Проте, нещодавно місто підписало угоду з приватним забудовником, який планує звести на цій ділянці багатоповерховий житловий комплекс. Я вважаю, що це порушує мої права, оскільки відповідно до плану землеустрою, ця ділянка повинна залишатися зеленою зоною. До того ж, я побоююся, що забудова цієї ділянки призведе до зниження якості мого життя: шуму, забруднення, перенаселеності. Які юридичні кроки я можу зробити для вирішення цієї ситуації? Чи можу я оскаржити рішення місцевої влади про забудову цієї ділянки? Які документи мені потрібно зібрати для цього? Чи є можливість вимагати від забудовника компенсацію за порушення моїх прав?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:15, 23.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, що склалася, ви маєте право оскаржити рішення місцевої влади щодо забудови території, що порушує план землеустрою. Ось кроки, які можна вжити для захисту своїх прав:

1. **Перевірка документів**: Спочатку необхідно ознайомитися з генеральним планом населеного пункту, детальним планом території та іншими документами, які регулюють використання землі у вашому місті. Це допоможе підтвердити, що земельна ділянка дійсно передбачена під зелену зону.

2. **Подання запитів**: Зверніться із запитом до місцевого органу влади, щоб отримати копії документів, які стали підставою для зміни цільового призначення ділянки. Це може бути рішення міської ради, розпорядження мера або інший нормативний акт.

3. **Оскарження рішення**: Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення місцевої ради можуть бути оскаржені в судовому порядку. Ви можете подати адміністративний позов до окружного адміністративного суду, оскаржуючи законність рішення про забудову.

4. **Підготовка доказів**: Збирайте докази, що підтверджують ваші твердження про порушення прав. Це можуть бути свідчення сусідів, фотографії території, висновки екологічних експертів тощо.

5. **Консультація з юристом**: Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста, який спеціалізується на земельному праві, для отримання консультацій та підготовки позовної заяви.

6. **Компенсація збитків**: Якщо буде доведено, що дії забудовника або місцевої влади завдали вам матеріальної або моральної шкоди, ви можете вимагати компенсації. Це можливо на підставі Цивільного кодексу України (стаття 1166), де передбачено відшкодування збитків, завданих незаконними діями.

Ці кроки допоможуть вам захистити ваші права та інтереси в цій ситуації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы