Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Застосування адміністративних стягнень

1
16:37, 20.09.2024
Застосування адміністративних стягнень
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, був зупинений дорожньою поліцією за порушення ПДР, а саме за перевищення допустимої швидкості руху на 20 км/год. Відповідно до статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, мені було накладено штраф у розмірі 510 гривень. Однак, я вважаю, що мій пристрій для вимірювання швидкості не був прокалібрований і показував невірні дані. Відтак, я вважаю, що моє право на справедливий процес було порушено. Які юридичні кроки я можу зробити для оскарження рішення дорожньої поліції, враховуючи, що я не маю прямих доказів того, що пристрій для вимірювання швидкості був не прокалібрований? Чи є якісь норми адміністративного права, які дозволяють мені вимагати перевірки правильності вимірювання швидкості за допомогою мого пристрою? Які є шанси, що суд визнає моє право на справедливий процес порушеним і відмінить штраф?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:25, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Відповідно до законодавства України, ви маєте право оскаржити постанову про адміністративне правопорушення в суді. Відповідно до статті 287 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), скаргу на постанову про накладення адміністративного стягнення можна подати до суду протягом десяти днів з моменту її винесення.

Щодо вашого аргументу про можливу некаліброваність пристрою для вимірювання швидкості, відповідно до статті 251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на підставі яких встановлюється наявність або відсутність правопорушення. Це можуть бути пояснення особи, яка притягається до відповідальності, показання свідків, висновки експертів, речові докази, в тому числі і дані, отримані з технічних засобів.

Ви можете вимагати перевірки правильності функціонування пристрою, яким було зафіксовано перевищення швидкості. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 137 від 13 лютого 2013 року "Про затвердження Порядку застосування технічних засобів для контролю за дотриманням водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху", такі пристрої повинні регулярно проходити калібрування і метрологічну перевірку. Ви можете звернутися до суду з клопотанням про надання доказів належного калібрування пристрою, яким була зафіксована швидкість.

Ваша скарга може бути обґрунтована на підставі статті 19 Конституції України, яка передбачає, що всі органи державної влади та посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Якщо буде доведено, що пристрій був некаліброваним, це може свідчити про порушення даної норми.

Щодо шансів на успіх у суді, все буде залежати від наявних доказів та аргументів, які ви зможете надати. Якщо ви зможете довести, що пристрій не відповідав стандартам або не проходив калібрування, це може бути підставою для визнання рішення про накладення штрафу недійсним.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы