Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Покарання за порушення правил дорожнього руху: правові нюанси

1
19:12, 20.09.2024
Покарання за порушення правил дорожнього руху: правові нюанси
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як водій, що має багаторічний стаж, недавно потрапив у складну ситуацію, яка вимагає кваліфікованого юридичного втручання. Детально описуючи обставини, було отримано адміністративний штраф за перевищення швидкості руху на автодорозі, хоча я впевнений, що дотримувався встановлених обмежень. Як доказ, нараду протоколу, в якому вказано, що фіксація порушення відбулася за допомогою радарного обладнання. Однак, я маю підстави вважати, що дане обладнання було неправильно відкалібровано або використовувалося з порушенням встановлених процедур. Також, на моє здивування, протокол було складено з порушенням встановленого порядку, а саме, відсутність підпису інспектора ДАІ, що фіксував порушення. Більше того, мені не було надано можливості ознайомитись з матеріалами справи на місці порушення, що, як мені відомо, є моїм правом за Кодексом України про адміністративні правопорушення. Враховуючи ці обставини, я хотів би отримати консультацію з таких питань: Чи можливо оскаржити результати вимірювання швидкості, що були отримані за допомогою радарного обладнання? Які кроки необхідно здійснити для цього? Чи впливає відсутність підпису інспектора в протоколі на його юридичну силу? Чи можливо оскаржити протокол через відсутність можливості ознайомитись з матеріалами справи на місці порушення? Чи може бути відмінено штраф, якщо було допущено порушення при складанні протоколу?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:12, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація дійсно вимагає ретельного юридичного аналізу та можливого оскарження дій, які були вчинені у вашому випадку. Згідно з чинним законодавством України, існує декілька аспектів, які можуть допомогти в оскарженні адміністративного протоколу та штрафу.

1. **Оскарження результатів вимірювання швидкості**: Згідно з пунктом 31.4.7 Правил дорожнього руху, фіксація порушень швидкісного режиму має здійснюватися за допомогою сертифікованого обладнання, яке пройшло періодичну перевірку. Якщо є підстави вважати, що обладнання було відкаліброване неправильно або використовувалося з порушеннями, необхідно вимагати документи, що підтверджують його відповідність (сертифікат калібрування). Ви маєте право звернутись до суду з проханням про перевірку законності застосування даного обладнання.

2. **Відсутність підпису інспектора**: Відповідно до статті 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), протокол має бути підписаний особою, яка його склала. Відсутність підпису інспектора може бути підставою для визнання протоколу недійсним, адже це може свідчити про порушення процедури оформлення документу.

3. **Ознайомлення з матеріалами справи**: Згідно з частиною першою статті 268 КУпАП, особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право знайомитися з матеріалами справи. Якщо вам не було надано такої можливості, це є порушенням ваших процесуальних прав, що також може бути підставою для оскарження протоколу.

4. **Відміна штрафу через порушення при складанні протоколу**: Відповідно до статті 288 КУпАП, ви маєте право оскаржити постанову по справі про адміністративне правопорушення в суді протягом десяти днів з моменту її винесення. Якщо будуть виявлені процедурні порушення при складанні протоколу, суд може скасувати постанову про накладення штрафу.

Для реалізації цих прав рекомендується зібрати всі наявні докази, зокрема, копії протоколу, документи на радарне обладнання, свідчення свідків (якщо такі є), та звернутися за допомогою до кваліфікованого адвоката. Він допоможе скласти скаргу до суду, підкріпивши її всіма необхідними документами та аргументами.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Как мне быть
21:01, 30.03.2017

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы