Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона на встановлення паркану навколо приватної ділянки

1
17:38, 20.09.2024
Заборона на встановлення паркану навколо приватної ділянки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Викликано глибоке занепокоєння ситуацією, що склалася у зв'язку із виконанням владними органами їх адміністративних функцій, особливо в частині обмеження моїх прав на використання моєї приватної земельної ділянки. Отже, протистоїть ситуація, коли місцева виконавча влада забороняє мені встановлювати паркан навколо моєї власної земельної ділянки, посилаючись на деякі норми місцевого землеустрою, які, на мою думку, не мають однозначного тлумачення. Таким чином, я стикаюся з рядом складних питань: Чи має державна адміністрація право обмежувати мені використання моєї власної приватної землі таким чином? Які норми адміністративного права дозволяють або забороняють встановлення парканів навколо приватних земельних ділянок? Чи є такі обмеження легітимними? Чи можу я оскаржити рішення місцевої адміністрації? Які процедури та законодавчі акти мені слід знати та використовувати, щоб захистити свої права в цій ситуації? Чи можуть такі обмеження бути вважені порушенням моїх конституційних прав? Які мої дії повинні бути в такому випадку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:38, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли місцева виконавча влада обмежує використання вашої приватної земельної ділянки, важливо розглянути норми земельного та адміністративного законодавства України, а також можливість оскарження таких дій.

По-перше, згідно з Конституцією України, кожен має право володіти, користуватися та розпоряджатися своєю власністю (стаття 41). Це право може бути обмежено лише у випадках, передбачених законом, в інтересах суспільства або з метою захисту прав інших осіб.

Згідно з Земельним кодексом України, стаття 90 передбачає, що власники земельних ділянок мають право використовувати їх за цільовим призначенням, зокрема встановлювати огорожі, якщо це не суперечить нормам діючого законодавства та містобудівним умовам і обмеженням. Однак, місцеві органи влади можуть встановлювати певні обмеження, якщо це передбачено детальними планами територій або іншими нормативними актами.

Щодо адміністративного права, Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" надає органам місцевого самоврядування повноваження щодо управління у сфері будівництва та благоустрою. Проте такі повноваження повинні реалізовуватися у межах законодавства та не порушувати права громадян.

У випадку, якщо ви вважаєте, що рішення місцевої адміністрації є незаконним, ви маєте право його оскаржити. Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, рішення, дії або бездіяльність органів влади можуть бути оскаржені в адміністративному суді (стаття 5).

Для захисту своїх прав, вам слід:

1. Звернутися до місцевої адміністрації із запитом про надання документів, що обґрунтовують заборону встановлення паркану.
2. Перевірити локальні нормативні акти, на які посилається адміністрація, для оцінки їх відповідності законодавству.
3. При необхідності звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на земельному праві.
4. Подати адміністративний позов до суду, якщо виявиться, що дії адміністрації є неправомірними.

Такі обмеження можуть вважатися порушенням конституційних прав, якщо вони не мають законних підстав. У разі підтвердження порушення, ви маєте право вимагати відновлення порушених прав та відшкодування збитків.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы